Do Hotelu Kristoff w Łaszkowie po raz kolejny zawitał zespół Pectus. Właściciele Anna i Krzysztof Chenczke zorganizowali w miniony weekend dwa koncerty z zaprzyjaźnionym zespołem. Pierwszy odbył się 9 lutego w trakcie Balu Walentynkowego, a drugi połączony był z niedzielnym kolędowaniem.

Article pectus3

Do wspólnego kolędowania właściciele Hotelu Kristoff zaprosili lokalny zespół wokalny DYNAMITKI oraz Orkiestry Dęte z Rychnowa i Blizanowa pod batutą Leszka Nowaka.

Pectus w braterskim składzie narodził się w 2011 r. Premiera okrytego złotem albumu “Siła braci” odbyła się w lutym tego roku. Boom na Pectus trwa w najlepsze.

- Naszą siłę bierzemy z wartości jakie przekazali nam rodzice, są nimi miłość oraz szacunek do pracy i drugiego człowieka – zapewniają artyści.

Dzieciństwo muzyków nie było lekkie. Jak mówią, dzięki temu teraz doceniają to, co mają. – Było skromnie w dzieciństwie. Tata pracował i zarabiał, a mama prowadziła dom, nie ukrywam, twardą ręką – wspomina Tomasz Szczepanik. – Nauczyliśmy się dyscypliny i obowiązków. Każdy z nas potrafi ugotować obiad, poradzić sobie w domowych obowiązkach – dodaje, a o mamie mówi: – Ona nauczyła nas dyscypliny i miłości. Przytulania. Że to nie jest obciach powiedzieć “kocham cię”.

Wspólnymi siłami bracia wyremontowali stary dom rodzinny, który teraz jest ich. – Całe dzieciństwo spędziliśmy w jednym pokoju – mówi Tomek. W zimie trzeba było wyjść do wychodka 15 metrów, mróz, czy nie mróz, śnieg, czy nie śnieg, czy leje, czy nie leje – wspominają.
- Teraz jak podróżujemy, każdy ma swoją jedynkę w hotelu. Nie śpimy już razem, bo byśmy się pozabijali – żartuje Maciej Szczepanik i pokazuje wytatuowany na ręku rysunek rodzinnego domu. – Tu jest okno, w którym się urodziliśmy, a to jest ta jabłoń, którą widać przed domem – opisuje.

Obydwa koncerty zgromadziły w Hotelu Kristoff ponad 1000 osób publiczności, która wspólnie z zespołem Pectus bawiła się podczas Balu Walentynkowego i przysłuchiwała się wspaniałym kolędom w wykonaniu zespołu.

Hotel Kristoff zaprasza już teraz na następne eventy: 2 marca odbędzie się konferencja dla kobiet, gdzie Gościem specjalnym będzie DOROTA WELLMAN, a także Agnieszka Jastrzębska – dziennikarka DDtvn oraz Jacek Szmidt – redaktor naczelny “Twojego Stylu” . A już 9 marca następny koncert – tym razem bawić się będziemy wspólnie z zespołem FEEL.

Kristoff.pl

Hotel Kristoff***
Łaszków 8A, Blizanów koło KaliszaZobacz także
Thumb 3r4a8770  copy
Co z "Delfinem"?
Thumb projekt polkolonie ok 1 728x1024
Półkolonie na sportowo z MartaFit.pl
Thumb article article img 5889
Kino pod chmurką w Kaliszu. Zagłosuj na swój zes...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120