-Tworzenie muzyki sprawia mi dużo radości, a że pokochałem rap, sprawiło to, że po dziś dzień jestem czynnym muzykiem z wielkimi planami na przyszłość – mówił Phantom.

Article 19029264 1514382485301261 8124896730712470356 n External article
fot. https://www.facebook.com/mlodyszkudlar/

Phantom – właściwie Marcin Szkudlarek, to dwudziestoletni raper pochodzący z Kalisza. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2012 roku. Pierwsze kroki w hip-hopowej kulturze stawiał jako czternastoletni chłopak.

Pierwszą płytę wydał jako piętnastolatek i dała mu ona wiarę, że jest w stanie napisać materiał, który jest wystarczająco obszerny i opowiada historię o czymś.

Najnowszy projekt jest już ósmym dziełem w jego biografii muzycznej, zatytułowany po prostu liczbą „XIX”. W albumie będziemy mogli znaleźć jedenaście pozycji, do których oprawę muzyczną skomponował Damian Kowalewski „Kowal”. -Album powstał na bazie doświadczeń zebranych przeze mnie w czasie ostatniego roku. Jest mocno związany z moim życiem prywatnym, opowiada o wejściu w dorosłość, widzianą oczyma młodego chłopaka – powiedział młody artysta.

Po pięciu latach robienia muzyki Phantom został zauważony przez Adama Szczepańskiego, w tym roku z jego ramienia udało się Phantoma pokazać szerszej liczbie odbiorców. Dzięki akcji organizowanej przez StepRecords ukazał się klip do jego utworu.

-Póki co współpraca opierała się jedynie na kawałku “Melodie nocy”. Akcja StepPic ma przede wszystkim za zadanie pokazać większej ilości odbiorców młodych raperów. Najlepszy z prezentowanych artystów dostanie szansę na kontrakt płytowy. Aby dowiedzieć się czy dalsza współpraca to właśnie mi jest pisana, należy poczekać na zakończenie się tej akcji – mówił Marcin.

Jest to duża szansa dla młodego Kaliszanina i dzięki wygranej mogą otworzyć się przed nim nowe drogi w kierunku prawdziwego sukcesu.

Młody artysta cały czas skupia się przede wszystkim na realizacji nowego projektu i każdą wolną chwilę spędza w studiu nagrań. Potrafi pogodzić karierę muzyczną ze studiami i pracą – Studia to lepsza przyszłość, praca to pieniądz, rap to spełnienie marzeń. Nie wszystkie marzenia się jednak spełniają, więc studiuje, by zawsze mieć swój „plan B” na życie, pracuję, by móc za te studia zapłacić i odłożyć pieniądze na wszelkie inne wydatki, a muzyka sprawia mi dużo przyjemności i za pośrednictwem zarobionych pieniędzy mogę inwestować w siebie – mówił Phantom.

Zapytany o dalsze plany na przyszłość odpowiedział – Na ten czas skupiam się przede wszystkim na wydaniu obecnej płyty. Jedyne plany, jakie wiążą się z przyszłością są wstępne i nie biorę ich mocno pod uwagę. Przekonany jestem, że kolejny materiał będzie dość mocno różnił się od obecnego i zrealizuje go na pewno w oparciu o podkłady Kowala.

W zalewie raperów, którzy próbują swoich sił w muzyce życzymy powodzenia Marcinowi i że dojdzie na sam szczyt swojej wymarzonej kariery.

Zobacz także
Thumb 27972356 1982135948493300 5815950723180774474 n
Historia pierwszego znanego właściciela Koźminka...
Thumb dsc 0284
Kaliskie srebra na 206 stronach. Nowe nabytki Mu...
Thumb koszyki www small
Tradycyjne kosze wielkanocne - konkurs

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»
Bico australia 20131216 146n120