-Tworzenie muzyki sprawia mi dużo radości, a że pokochałem rap, sprawiło to, że po dziś dzień jestem czynnym muzykiem z wielkimi planami na przyszłość – mówił Phantom.

Article 19029264 1514382485301261 8124896730712470356 n External article
fot. https://www.facebook.com/mlodyszkudlar/

Phantom – właściwie Marcin Szkudlarek, to dwudziestoletni raper pochodzący z Kalisza. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2012 roku. Pierwsze kroki w hip-hopowej kulturze stawiał jako czternastoletni chłopak.

Pierwszą płytę wydał jako piętnastolatek i dała mu ona wiarę, że jest w stanie napisać materiał, który jest wystarczająco obszerny i opowiada historię o czymś.

Najnowszy projekt jest już ósmym dziełem w jego biografii muzycznej, zatytułowany po prostu liczbą „XIX”. W albumie będziemy mogli znaleźć jedenaście pozycji, do których oprawę muzyczną skomponował Damian Kowalewski „Kowal”. -Album powstał na bazie doświadczeń zebranych przeze mnie w czasie ostatniego roku. Jest mocno związany z moim życiem prywatnym, opowiada o wejściu w dorosłość, widzianą oczyma młodego chłopaka – powiedział młody artysta.

Po pięciu latach robienia muzyki Phantom został zauważony przez Adama Szczepańskiego, w tym roku z jego ramienia udało się Phantoma pokazać szerszej liczbie odbiorców. Dzięki akcji organizowanej przez StepRecords ukazał się klip do jego utworu.

-Póki co współpraca opierała się jedynie na kawałku “Melodie nocy”. Akcja StepPic ma przede wszystkim za zadanie pokazać większej ilości odbiorców młodych raperów. Najlepszy z prezentowanych artystów dostanie szansę na kontrakt płytowy. Aby dowiedzieć się czy dalsza współpraca to właśnie mi jest pisana, należy poczekać na zakończenie się tej akcji – mówił Marcin.

Jest to duża szansa dla młodego Kaliszanina i dzięki wygranej mogą otworzyć się przed nim nowe drogi w kierunku prawdziwego sukcesu.

Młody artysta cały czas skupia się przede wszystkim na realizacji nowego projektu i każdą wolną chwilę spędza w studiu nagrań. Potrafi pogodzić karierę muzyczną ze studiami i pracą – Studia to lepsza przyszłość, praca to pieniądz, rap to spełnienie marzeń. Nie wszystkie marzenia się jednak spełniają, więc studiuje, by zawsze mieć swój „plan B” na życie, pracuję, by móc za te studia zapłacić i odłożyć pieniądze na wszelkie inne wydatki, a muzyka sprawia mi dużo przyjemności i za pośrednictwem zarobionych pieniędzy mogę inwestować w siebie – mówił Phantom.

Zapytany o dalsze plany na przyszłość odpowiedział – Na ten czas skupiam się przede wszystkim na wydaniu obecnej płyty. Jedyne plany, jakie wiążą się z przyszłością są wstępne i nie biorę ich mocno pod uwagę. Przekonany jestem, że kolejny materiał będzie dość mocno różnił się od obecnego i zrealizuje go na pewno w oparciu o podkłady Kowala.

W zalewie raperów, którzy próbują swoich sił w muzyce życzymy powodzenia Marcinowi i że dojdzie na sam szczyt swojej wymarzonej kariery.

Zobacz także
Thumb dsc 4013
Zmarła Małgorzata Nowak
Thumb czo o
Dobra passa trwa. KKS pokonał Centrę.
Thumb 711621 1.1
The Square w Kinie Konesera!

KomentarzeDrogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia, Internet, Galeria, Wypożyczalnia DVD
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120