Ponad 20 tysięcy złotych na rzecz Domu Dziecka w Kaliszu zapisała w testamencie jedna z mieszkanek naszego miasta. – To piękny gest, który trzeba docenić – mówi prezydent Grzegorz Sapiński.

Article przechwytywanie w trybie pe noekranowym 2017 08 10 114323
fot. www.domdziecka.kalisz.pl

Kaliszanka swoją decyzję zapisała w testamencie sporządzonym w październiku 2005 roku. Zgodnie z jej wolą Dom Dziecka w Kaliszu otrzyma 20.894,48 złotych. – Wydział Gospodarowania Mieniem Urzędu Miejskiego w Kaliszu poprosił już o przygotowanie przez placówkę wniosku o zwiększenie planu wydatków – mówi prezydent Grzegorz Sapiński – To piękny gest i dowód niezwykłej empatii mieszkanki naszego miasta – dodaje.

Historia Domu Dziecka w Kaliszu sięga 1899 roku. Dziś w placówce mieszka czterdzieścioro dzieci. Najmłodsze ma roczek, najstarsze osiemnaście lat.

Zobacz także
Thumb dsc 0284
Kaliskie srebra na 206 stronach. Nowe nabytki Mu...
Thumb dsc08144
Edin Tatar weźmie udział w „Wielkim dyktandzie P...
Thumb arcydziela beethovena
Arcydzieła Beethovena w wykonaniu Filharmonii Ka...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»
Bico australia 20131216 146n120