Ze świetnym przyjęciem Kaliszan spotkało się wydarzenie rozwojowe zorganizowane przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości – Atelier Kompetencji. Po reakcjach odbiorców organizatorzy zapowiadają, że to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie organizowane w ramach tej inicjatywy.

Article 28468098 1911959252150672 6674805043306071468 n
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Odkrywanie swojego potencjału i mocnych stron, to co kluczowe w budowaniu marki osobistej oraz podstawy tego, co istotne, by czuć się dobrze samemu ze sobą były tematami wykładów, których mogli wysłuchać uczestnicy sobotniego spotkania. Wśród prelegentów wystąpili Agnieszka Kubicka – Błońska – doradca ds. zespołu, trener biznesu, coach, właścicielka firmy Centrum Rozwoju oraz założycielka Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży; Elżbieta Buszkiewicz – Trener rozwoju osobistego, coach relacji i coach zdrowia. Właścicielka firmy Zdrowo i Rozwojowo. Gościem specjalnym wydarzenia był Jacek Rozenek – aktor, osobisty trener i coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji. Instruktor II st. Wschodnich Sztuk Walki.

Wydarzenie było dla uczestników nie tylko okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji, ale także do nawiązania nowych kontaktów. W ankietach ocenili, że takie wydarzenia są bardzo przydatne w rozwijaniu swoich kompetencji, budowaniu świadomego życia, że można wynieść z nich wiele praktycznych wskazówek, ale też inspiracji. Czekają na kolejne tego typu inicjatywy. A organizator, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości planuje już następne wydarzenia, o których będzie informował na bieżąco. Jednym z nich będzie na pewno drugie spotkanie w ramach Atelier Kompetencji.

- Dla mnie świat osobistego rozwoju jest fascynujący i nieskończony. Jest dowodem na to, że w pracy nad samym sobą nigdy nie będziemy bezrobotni, ponieważ zawsze jest coś zrobienia czy to pod względem emocjonalnym, prywatnym czy zawodowym. Każdy z nas jest inny i każdy z nas przeżywa swoją własną przygodę rozwojową, ale jestem przekonana, że dla wszystkich satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest bezcenna! Widząc zainteresowanie pierwszym z cyklu spotkaniem Atelier Kompetencji już dziś zapraszam na kolejne wydarzenia rozwojowe – Zuzanna Szczudlik, Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Zobacz także
Thumb dsc 2216
II LO obchodziło Dzień Patrona
Thumb 1  2
Obchody Światowego Dnia Wody w Kaliszu
Thumb 20180321 083345
Uczniowie ufundowali rower rehabilitacyjny

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    coach – jak pięknie brzmi. A może tak powiedzieć wprost – trener. No ale to trochę słabo brzmi. Używanie nagminne słów obcego języka jest jedną z oznak kompleksów.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb pory roku 002
Msm icon 30
Dwór Chotów
więcej»
Bico australia 20131216 146n120