Ze świetnym przyjęciem Kaliszan spotkało się wydarzenie rozwojowe zorganizowane przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości – Atelier Kompetencji. Po reakcjach odbiorców organizatorzy zapowiadają, że to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie organizowane w ramach tej inicjatywy.

Article 28468098 1911959252150672 6674805043306071468 n
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Odkrywanie swojego potencjału i mocnych stron, to co kluczowe w budowaniu marki osobistej oraz podstawy tego, co istotne, by czuć się dobrze samemu ze sobą były tematami wykładów, których mogli wysłuchać uczestnicy sobotniego spotkania. Wśród prelegentów wystąpili Agnieszka Kubicka – Błońska – doradca ds. zespołu, trener biznesu, coach, właścicielka firmy Centrum Rozwoju oraz założycielka Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży; Elżbieta Buszkiewicz – Trener rozwoju osobistego, coach relacji i coach zdrowia. Właścicielka firmy Zdrowo i Rozwojowo. Gościem specjalnym wydarzenia był Jacek Rozenek – aktor, osobisty trener i coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji. Instruktor II st. Wschodnich Sztuk Walki.

Wydarzenie było dla uczestników nie tylko okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji, ale także do nawiązania nowych kontaktów. W ankietach ocenili, że takie wydarzenia są bardzo przydatne w rozwijaniu swoich kompetencji, budowaniu świadomego życia, że można wynieść z nich wiele praktycznych wskazówek, ale też inspiracji. Czekają na kolejne tego typu inicjatywy. A organizator, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości planuje już następne wydarzenia, o których będzie informował na bieżąco. Jednym z nich będzie na pewno drugie spotkanie w ramach Atelier Kompetencji.

- Dla mnie świat osobistego rozwoju jest fascynujący i nieskończony. Jest dowodem na to, że w pracy nad samym sobą nigdy nie będziemy bezrobotni, ponieważ zawsze jest coś zrobienia czy to pod względem emocjonalnym, prywatnym czy zawodowym. Każdy z nas jest inny i każdy z nas przeżywa swoją własną przygodę rozwojową, ale jestem przekonana, że dla wszystkich satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest bezcenna! Widząc zainteresowanie pierwszym z cyklu spotkaniem Atelier Kompetencji już dziś zapraszam na kolejne wydarzenia rozwojowe – Zuzanna Szczudlik, Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Zobacz także
Thumb dsc 4249
Poznaliśmy najpiękniejsze Wielkopolanki 2018 rok...
Thumb dsc 6462
Absolutorium na Wydziale Medycznym kaliskiej PWS...
Thumb czo%c5%82o
11 nowych hybryd na przełomie lipca i sierpnia

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    coach – jak pięknie brzmi. A może tak powiedzieć wprost – trener. No ale to trochę słabo brzmi. Używanie nagminne słów obcego języka jest jedną z oznak kompleksów.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
więcej»
Bico australia 20131216 146n120