Już w najbliższy piątek, 15 września, o 21.00 na kaliskim Rozmarku odbędzie się konkurs poetycki, jakich w naszym regionie mało – Slam Poetycki. Formuła slamu poetyckiego polega na stworzeniu przestrzeni do dzielenia się swoją poezją dla absolutnie wszystkich – uczniów, nauczycielek, budowlańców, warzywniarek, polityków, kierowców i księgowych.

Article article 20151001 122247
fot. calisia.pl

Ideą wydarzenia jest szukanie dobrej poezji wśród wszystkich, także tych, których w powszechnym i krzywdzącym mniemaniu się o niezłą twórczość nie podejrzewa.

NAGRODĄ GŁÓWNĄ JEST 500 ZŁ. Przewidziane są również dodatkowe nagrody i wyróżnienia książkowe, ufundowane przez wydawnictwo Krytyki Politycznej oraz Wydział Pedagogiczno-Artystyczny UAM.

Co musisz zrobić, żeby to 500 zł wygrać? Podzielmy to na trzy etapy:

1. Wysyłasz zgłoszenie do koodynatora slamu – Piotra Fronia – na adres piotr_fron@interia.pl. W zgłoszeniu podajesz imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy i – jeśli posiadasz, lub zawsze o tym marzyłaś/marzyłeś – jakiś pseudonim artystyczny. Następnie zbierasz trzy swoje wiersze, które przeczytasz lub po prostu powiesz przed zgromadzoną publicznością.

2. Przychodzisz w piątek przed 21.00 na miejsce slamu (Skwer Historyczny Rozmarek). Po każdym Twoim wierszu, publiczność (która jest JEDYNYM jurorem) zdecyduje, czy to, co pokazałeś, jej się spodobało. Decyduje cała publiczność, więc także Twoi znajomi, których gromadkę zaprosiłeś/zaprosiłaś, którzy szaleńczo Cię wspierają. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przechodzisz do następnej rundy ze swoim kolejnym wierszem. I tak aż do trzeciej kolejki, po której zebrani wyłonią ostatecznego zwycięzcę.

3. Twoja twórczość jest tak zniewalająca, że oprócz nagrody pieniężnej zgarniasz również poklask i uwielbienie, a Twoja postać obrasta legendą objawienia poetyckiego.

Podsumowując:

KIEDY SLAM: 15.09.2017
O KTÓREJ SLAM: 21.00
GDZIE SLAM: Kalisz (Skwer Historyczny Rozmarek) – XI MULTI ART FESTIVAL
ZA ILE UDZIAŁ W SLAMIE: DARMO
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ NA SLAM: Zgłoszenie przez wiadomość mejlową do koodynatora slamu – Piotra Fronia – na adres piotr_fron@interia.pl.

Podczas slamu zagrają i slam poprowadzą DESTRUENCI.

Slam jest organizowany przez Stowarzyszenie Multi.Art w ramach XI MultiArt Festival Kalisz.

Zobacz także
Thumb dsc 0458
Zapowiada się prawdziwa walka na lodzie w Kaliszu
Thumb wiez 8
XIC Kaliszobranie
Thumb plakat filmu the florida project m2 films 443283 gallery big
Uwaga Konkurs! Kino Konesera - The Florida Project

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»
Bico australia 20131216 146n120