W MUSIC STORE uczniowie świętowali już kończący się rok szkolny, a z wielka radością witali wakacje. Koncert Galowy " Podróż dookoła świata" odbył się 15.06.2016r w CKiSz .

Article d600 103 External article
fot. MS

Opadły emocje po środowym koncercie. Podróż dookoła świata dopiero się zacznie dla wszystkich uczniów po ostatnim dzwonku w szkole. My podczas koncertu mieliśmy okazje poczuć atmosferę gorącej Grecji, smak pustyni czy swojski klimat amerykańskiej farmy. Wsłuchać się w brzmienie angielskiej ballady lub upajać brzmieniem hiszpańskiej gitary. Uczniowie prezentowali utwory z różnych stron świata w śpiewie, tańcu i grze na instrumentach. Pozytywne emocje, pełna gala i zadowolona publiczność to wrażenia wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania koncertu galowego szkoły MUSIC STORE.
Młodzi artyści to uczniowie mający od kilku do kilkunastu lat jednakże na scenie spisali się jak profesjonaliści. Bez większej tremy prezentowali przygotowane utwory licznie zgromadzonej publiczności. Brawa i wtórowanie znanym utworom tj:’ Autostop" czy " Remedium" dodatkowo dodawały odwagi występującym.
Z niecierpliwością czekamy na wakacje podczas których będziemy mogli jeszcze raz poczuć atmosferę środowego koncertu.

Zobacz także
Thumb article article 20151001 122247
W-akacje na Rozmarku. Historyczny skwer będzie m...
Thumb img 6433
Demonstracja w Kaliszu: Idziemy po prawo i spraw...
Thumb czo%c5%82o
Uczniowie "Gastronomika" pożegnali Barbarę Wacho...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120