Pełną parą ruszyły przygotowania do najważniejszego i największego wydarzenia związanego z tematyką ślubną w naszym regionie. Mowa oczywiście o Targach Ślubnych Południowej Wielkopolski, których VIII edycja odbędzie się 04 lutego 2018. Moc atrakcji i interesujących kontaktów będzie czekać na młode osoby, które planują się pobrać, jak co roku, na Hali Sportowo – Widowiskowej „Kalisz Arena” przy ulicy S.Wyszyńskiego (dawna Sawickiej).

Article targi slubne kalisz 045

VIII edycję Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski poprowadzi charyzmatyczny, znany z anteny radiowej, Kamil Baleja. Jego osoba – to gwarancja świetnej konferansjerki, pozytywnej energii i dobrego humoru. Warto również dodać, że nagrody, jakie będzie można zdobyć w konkursach dla par są wyjątkowe i bardzo cenne.

Nowy Nissan MICRA

To, co już pewne to: weekend z nowym Nissanem Micrą z Salonu Nissan Polody z Kalisza oraz możliwość pojechania do ślubu nowym Nissanem Qashqai również z salonu Nissan Polody, bony rabatowe na zakup biżuterii ślubnej, sesje fotograficzne, certyfikaty na realizację wybranych usług, a także… voucher do zrealizowania w biurze podróży, który można wymienić na przykład na kilkudniowy, romantyczny pobyt w Paryżu. Jest zatem o co walczyć, i zdecydowanie będzie co oglądać podczas VIII edycji Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski.

Nowy Nissan QASHQAI

Targi te charakteryzują się dużym rozmachem, co roku podczas imprezy prezentuje się ponad 100 wystawców, a odwiedzających liczymy w setkach tysięcy. Organizatorzy zapewniają, że nie inaczej będzie podczas tej edycji, bo już teraz swój udział zdeklarowały firmy z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Krotoszyna, Odolanowa, Ostrzeszowa, Turku, Leszna, Sieradza oraz Konina. Na zwiedzających czeka szereg atrakcji, od dużego zróżnicowania prezentowanych przedsiębiorców, poprzez wystawy, pokazy mody ślubnej, pokazy barmańskie występy taneczne i artystyczne, aż po konkursy dla Narzeczonych z licznymi nagrodami.

To co najważniejsze w Targach Ślubnych, to możliwość obejrzenia, zapoznania się oraz porównania pracy wielu firm i specjalistów z branży ślubnej w jednym miejscu.

Takie spotkanie gwarantuje dokonanie najlepszego wyboru spośród bogatej oferty produktowej, jak i cenowej marek odzieżowych, bieliźnianych, fotografów, kwiaciarni, restauracji, salonów fryzjerskich, kosmetycznych czy cukierni, czyli wszystkich aspektów ślubu oraz wesela. Wszystko po to, aby przyszłym, młodym parom ułatwić zorganizowanie Tego Wyjątkowego Dnia.

Większość stanowisk dla wystawców jest już zarezerwowana, dlatego przedsiębiorcy zainteresowani, a jeszcze niezdecydowani pokazaniem swojej profesji podczas imprezy, powinni się spieszyć, zostało jeszcze tylko kilkanaście wolnych stoisk.

Podczas VIII edycji Targów będziemy mogli poznać ofertę m.in.:
- barmanów i somelierów z Koszal Bary
- Pracowni Złotniczej NIX z Ostrowa Wielkopolskiego
- Cukiernictwa Koszyczarski
- DJ-ki i wodzirejki Patrycji Wachońskiej
- Pracowni sukien ślubnych „Ewa” z Pleszewa
Oraz wielu, wielu innych. Na fanpage’u wydarzenia na bieżąco prezentowani są poszczególni wystawcy. Warto tam zaglądać jeśli jesteście ciekawi, kto jeszcze zaprezentuje się 04.02.2018 r. w kaliskiej ARENIE.

Wybierzcie się koniecznie! Serdecznie zapraszamy!


VII Targi Ślubne Południowej Wielkopolski Kalisz 2017 – zapowiedź from ceremonieslubne on Vimeo.

Tak było rok temu!
www.calisia.pl/articles/vii-targi-slubne-poludniowej-wielkopolski-w-hali-arena-duzo-zdjec

MDM Professional Daniel Mituła
Fabianów ul. Środkowa 71A
63-460 Nowe Skalmierzyce
tel. 509 059 413 lub 693 450 788

e-mail: biuro@ceremonieslubne.pl

www.ceremonieslubne.pl
Gorąco zapraszamy!

Zobacz także
Thumb 32954342 1142159985927238 1728896259885891584 n
Majków będzie świętował w weekend!
Thumb dsc01032
Trwa LIII Sesja Rady Miasta Kalisza [Porządek ob...
Thumb article article dsc 6450
Żołnierska zamknięta – zmiany w ruchu drogowym i...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120