Polska komedia romantyczna z doskonałą obsadą „Narzeczony na niby”; „Pasażer”, czyli trzymający w napięciu thriller z niezastąpionym Liamem Neesonem w roli głównej i wreszcie komedia oparta na zaskakującym koncepcie –„Pomniejszenie” – to premiery wchodzące na ekrany Kina Helios w najbliższy piątek.

Article 739391 1.1

„Narzeczony na niby” to opowieść o miłosnych perypetiach, którą doceni każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci, którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Przekonuje się o tym główna bohaterka, Karina, kiedy jedno niewinne kłamstewko wywraca jej życie do góry nogami i zmusza do zweryfikowania życiowych planów. W doborowej obsadzie zobaczymy m. in. Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka i Piotra Stramowskiego.

Najnowszy film Aleksandra Payna „Pomniejszenie” bazuje na znanym i w polskim kinie (kultowy „Kingsajz”) pomyśle zmiany rozmiaru, a co za tym idzie – perspektywy, z której ogląda się świat. Pokazuje, co może się stać z ludźmi i światem, kiedy norwescy naukowcy – próbując znaleźć rozwiązanie problemu przeludnienia – odkrywają sposób na zmniejszenie ludzi do wysokości kilkunastu centymetrów. Ilu problemów można dzięki temu uniknąć i jak bardzo szczęśliwi mogą stać się mieszkańcy ziemi przekonują się na własnej skórze Paul Safranek (Matt Damon) oraz jego żona Audrey (Kristen Wiig). Oboje decydują się na mniejszy rozmiar, co tylko pozornie ułatwia im życie. W Komedii nie brak gorzkiej satyry na pełne podziałów społeczeństwo amerykańskie, reżyser rozprawia się też z egzystencjalnymi rozterkami współczesnego człowieka.

Liam Neeson grający w filmie „Pasażer” agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha ma do wykonania misję ocalenia współpasażerów jadących – jak co dzień -podmiejskim pociągiem. Nieznajoma kobieta, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Serdecznie zapraszamy do Heliosa na najnowsze premiery filmowe. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie kina: www.helios.pl.

Zobacz także
Thumb helios nmf horror 05 600px v01 promo mailing
Wakacyjny Maraton Horrorów w Kinie Helios już w ...
Thumb dsc5749
Setne urodziny Pani Wandy
Thumb 35701513 2073330686238371 7111635049472065536 n
Poważny wypadek nad zalewem Murowaniec. Nastolat...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120