Już w najbliższą sobotę, 17 marca, tuż po zmroku, kaliski Ratusz zmieni kolor. Z okazji Dnia Świętego Patryka elewacja magistratu zostanie podświetlona na zielono – to część projektu Global Greening.

Article zielony ratusz
fot. kalisz.pl

Dzień Świętego Patryka obchodzony jest co roku w Polsce i na całym świecie. Organizowane są koncerty, wystawy, wykłady i „Dni Irlandzkie”. 17 polskich miast dołączy do zabawy i światowej kampanii Global Greening, podświetlając znane miejsca na zielono. Kolor zmienią także słynne obiekty: Empire State Building w Nowym Jorku, wodospad Niagara, Bazylika Sacré-Cœur w Paryżu, Krzywa Wieża w Pizie, Opera w Sydney. W tym dniu zachodnią Polskę odwiedzi Damien English, minister Gospodarki Mieszkaniowej i Rozwoju Miast będzie reprezentował rząd Irlandii podczas obchodów Dnia św. Patryka.

Zobacz także
Thumb article  dsc2899
Miasto planuje budowę kolejnych mieszkań pod najem
Thumb img 7170
Gawlik zabłysnął !!! KKS wygrywa ostatni mecz se...
Thumb czo%c5%82o
"La Strada" dzień drugi. Koncert symfoniczny "Ni...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»
Bico australia 20131216 146n120