Kaliszanie nawet z dalej położonych osiedli zauważyli kłęby dymu wydobywające się z ulicy Widok. Niektórzy mówili nawet o wybuchu. Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna.

Article 20170519 193012
fot. BK

Do zdarzenia doszło dzisiaj, koło godziny 19:00, na ul. Widok, gdzie zapaliły się materiały budowlane, głównie styropian, przy bloku mieszkalnym. Ogień objął również dwa drzewa, przy których składowane były materiały. Na szczęście pożar nie dosięgnął mieszkań położonych na niższych piętrach, dym okopcił jedynie ścianę budynku.

Przy bloku trwają prace remontowe związane z ocieplaniem budynku. Wszystkie materiały znajdowały się na trawniku od strony balkonów. Prawdopodobną przyczyną pożaru był niedopałek wyrzucony z okna, bądź wybryk młodzieży.

Na miejscu pracowały 7 zastępy straży pożarnej, policja oraz straż miejska. Ulica Serbinowska została zablokowana.

Zobacz także
Thumb img 5055
Święto Miasta Kalisza nadciąga wielkimi krokami....
Thumb projekt polkolonie ok 1 728x1024
Półkolonie na sportowo z MartaFit.pl
Thumb dsc 5950
Koncert dla małych melomanów na Dzień Matki [zdj...

Komentarze




Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.




Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II





Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl




Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»








Bico australia 20131216 146n120