W Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, 19 września odbyło się spotkanie słuchaczy przebywających na szkoleniu z Martą Walczykiewicz – kaliszanką, wicemistrzynią olimpijską z Rio de Janerio w kajakarstwie, na dystansie 200 m, wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy.

Article 1505977165 0
fot. COSSW Kalisz

Wicemistrzynię olimpijską przywitał Zastępca Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej, mjr Maciej Gołębiowski. Medalistka opowiedziała o początkach swojej przygody ze sportem, umiejętności dzielenia życia sportowego z życiem osobistym, sukcesach i osiągnięciach sportowych. Słuchacze mieli możliwość obejrzeć prezentację i filmy z zawodów sportowych i mistrzostw, podziwiać liczne medale, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie ze srebrną medalistką Letnich Igrzysk Olimpijskich z 2016 r.

Spotkanie zorganizował Kierownik Zakładu Technik Interwencyjnych i Szkolenia Strzeleckiego, mjr Piotr Jarczewski. Inicjatorem i zarazem moderatorem przedsięwzięcia był szer. Łukasz Lewandowski, słuchacz szkolenia zawodowego na pierwszy stopień chorążego SW.

Zobacz także
Thumb dsc 6526
Kaliszanie mają wielkie serca! Odbył się koncert...
Thumb czo%c5%82o
Od lipca można składać wnioski na „Dobry Start”
Thumb ulotka zabawn%c4%99 pi%c4%85tki 25.05
Ruszają "Zabawne piątki', czyli imprezy w Parku ...

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    A z jakiego ugrupowania pani Marta teraz będzie kandydować? Czy tak jak ostatnio Samorządny Kalisz? Podobno już trwają rozmowy komu uda się Panią Martę zwerbować.

    Zapraszamy do Stowarzyszenia “Kaliszanie”. Ludzie lodzi i ambitni oraz z pasją. I popieramy sport.

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    jakie wieści co do dalszego bytu COSSW w Kaliszu……..
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
więcej»
Bico australia 20131216 146n120