W Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, 19 września odbyło się spotkanie słuchaczy przebywających na szkoleniu z Martą Walczykiewicz – kaliszanką, wicemistrzynią olimpijską z Rio de Janerio w kajakarstwie, na dystansie 200 m, wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy.

Article 1505977165 0
fot. COSSW Kalisz

Wicemistrzynię olimpijską przywitał Zastępca Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej, mjr Maciej Gołębiowski. Medalistka opowiedziała o początkach swojej przygody ze sportem, umiejętności dzielenia życia sportowego z życiem osobistym, sukcesach i osiągnięciach sportowych. Słuchacze mieli możliwość obejrzeć prezentację i filmy z zawodów sportowych i mistrzostw, podziwiać liczne medale, zdobyć autograf lub zrobić wspólne zdjęcie ze srebrną medalistką Letnich Igrzysk Olimpijskich z 2016 r.

Spotkanie zorganizował Kierownik Zakładu Technik Interwencyjnych i Szkolenia Strzeleckiego, mjr Piotr Jarczewski. Inicjatorem i zarazem moderatorem przedsięwzięcia był szer. Łukasz Lewandowski, słuchacz szkolenia zawodowego na pierwszy stopień chorążego SW.

Zobacz także
Thumb kopciuszek plakat
Premiera „Kopciuszka” w kaliskim Teatrze
Thumb article czo o
Mistrzostwa Polski Masters 2018 w Kaliszu na 100...
Thumb wielkie otwarcie tk maxx w kaliszu 4
Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kal...

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    A z jakiego ugrupowania pani Marta teraz będzie kandydować? Czy tak jak ostatnio Samorządny Kalisz? Podobno już trwają rozmowy komu uda się Panią Martę zwerbować.

    Zapraszamy do Stowarzyszenia “Kaliszanie”. Ludzie lodzi i ambitni oraz z pasją. I popieramy sport.

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    jakie wieści co do dalszego bytu COSSW w Kaliszu……..
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
więcej»
Bico australia 20131216 146n120