Praktycznie każda firma ma dziś swoją stronę internetową. Dlaczego jednak niektóre z nich rozkwitają i przynoszą wymierne korzyści ich właścicielom, a inne stanowią nieprzyjemny ciężar?

Article strony

Jesteśmy twórcami portalu Calisia.pl, który właśnie czytasz, a jednocześnie nasza agencja kreatywna zbudowała w ostatnich latach dziesiątki stron internetowych odnoszących sukces. Dlatego pozwalamy sobie napisać co myślimy o stronach internetowych i najczęstszych przyczynach, dla których nie wszystkie służą dobrze ich właścicielom.

Dlaczego ludzie potrzebują nowych stron?

Bo strony starzeją się z przyspieszoną prędkością.
Najczęściej nie nadążają za szybko zmieniającymi się trendami, nie są responsywne, czyli nie wyświetlają się ładnie i funkcjonalnie na ekranach smartfonów i tabletów. Albo strony nie są dobrze przemyślane, intuicyjne i ich użytkownicy gubią się. Albo strony ładują się za długo, użytkownicy niecierpliwią się i uciekają.

Z powodu rozwoju technologii, strona internetowa, która ma pięć lat dziś wydaje się przestarzała. Nie ma od tego odwrotu.
Czy trzeba dodawać, że wszystkie strony, które my budujemy są w pełni responsywne i zgodne z aktualnymi standardami?

Bo stare strony nie generują ruchu. Czy w ogóle sprawdzacie jak działają Wasze strony? Ile osób na nie wchodzi? Czy na pewno są dobrze przemyślane od pod kątem doświadczenia użytkownika ( user experience)?

Wszystkie strony, które MY budujemy są dokładnie przemyślane pod względem najdrobniejszych szczegółów. Do każdego Klienta podchodzimy kompleksowo, staramy się poznać jego biznes i dopiero wtedy zaproponować CO MA ROBIĆ strona, czyli jakie korzyści ma przynosić. Potem tworzymy koncepcję JAK ma działać, a na końcu szkicujemy jej wygląd. I zawsze dodajemy darmowe narzędzie, które pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego o Twoich użytkownikach: Google Analitycs.

Bo inni mają ładne strony.
Wszyscy chcą mieć ładne strony. Otoczenie biznesowe, stała konkurencyjność, wymagają od nas, aby nasza strona internetowa była świeża i atrakcyjna. Ludzie cały czas porównują. Cały czas szukają. Żeby zrobić to z sensem – badamy bardzo dokładnie zachowania użytkowników, ale i śledzimy trendy, nie tylko w Polsce, ale w USA, w Japonii, Niemczech, wielkich miastach Południowo- Wschodniej Azji, Australii. Średnio dziennie w ramach badania rynku, odwiedzamy kilkadziesiąt stron tylko po to, żeby zobaczyć co nowego dzieje się na świecie.

Dlaczego Twoja firma nadal nie ma dobrej strony www?

Bo zleciłem już fachowcowi.
I budowa strony trwa już trzeci miesiąc, albo i dłużej. Budowa strony potrafi się przeciągać w nieskończoność. Zbudowanie strony PRZEZ NAS to przeciętnie cztery tygodnie od podpisania umowy. W tym czasie jesteśmy w stanie stworzyć koncepcję i wdrożyć ją w pełni.

Etapy są proste: spotkanie „briefingowe”, na którym wypytujemy Cię o Twoją działalność, co robisz i dla kogo. Jeśli masz już stronę, robimy audyt jej dobrych i złych aspektów. Przedstawiamy koncepcję i szkic graficzny. To nasza inwestycja w Ciebie. Podpisujemy umowę i realizujemy stronę. Podczas uzgadniania zawartości i funkcjonalności strony – rozmawiamy też o tym, jak możesz rozwinąć swój biznes. Piszemy także treści. Z reguły mieścimy się w ustalonych terminach. Twoja strona dostępna jest pod adresem testowym i po akceptacji może być opublikowana.

Bo mam dobrze działający profil facebook
Komunikacja z klientami to tylko jeden z aspektów obecności w sieci. Nic nie zastąpi podstawowego miejsca w internecie, jakim jest własna strona www. W przeciwnym razie żadna z dużych firm nie miałaby swojej strony. A wszystkie je mają i nie jest to kwestia mody.

Bo mnie nie stać.
Przeciwnie. Nie stać Cię na utrzymywanie nieaktualnej strony, takiej która nie wyświetla się prawidłowo w smartfonach, która nie pozycjonuje się sama. Podobnie jak brudna wystawa sklepowa, podarta, zaplamiona wykładzina w sklepie, tak źle wyglądająca witryna ciągnie w dół image Twojego biznesu. Nie masz wolnych środków? Nie ma problemu. Mamy wygodny i przyjazny system ratalny dla każdego. Działamy w segmencie premium. Nasi fachowcy to PRAWDZIWI fachowcy. Ale nasz zespół nie jest duży. To pozwala nam na bardzo indywidualne podejście do każdego. Nawet do najmniejszej firmy. Ale jeśli chcesz zrobić coś za pół darmo – to nie z nami.

Bo się na tym nie znam.
Jeśli się na tym wszystkim nie znasz – musisz komuś zaufać. Nam zaufały DZIESIĄTKI firm z Kalisza, firm ogólnopolskich, zaufali nam ludzie z pierwszych stron gazet, międzynarodowe firmy. Na spotkaniu z Tobą przedstawimy Ci przykłady takich firm. Najczęściej współpracujemy z nimi od ponad 7 – 8 lat. To znaczy, że współpraca jest stabilna i musimy świadczyć dobre usługi, skoro firmy, czy ludzie którzy mogą “strzelić z palców” i zmienić firmę – pracują z nami tak długo. Jeśli nam zaufasz, poprowadzimy Cię przez wszystkie kroki potrzebne do sukcesu w sieci. Żadnych niespodzianek, ukrytych opłat itp.

A czy robicie pozycjonowanie?
Pozycjonowania się nie „robi”. Są dwie drogi i jeden warunek podstawowy, żeby być wysoko w wynikach pozycjonowania. Ten warunek podstawowy spełniają wszystkie strony jakie budujemy: są przyjazne dla przeglądarek, i zgadzają się z wymogami najważniejszych wyszukiwarek, są dla nich przejrzyste, itp. Tak. Te podstawowe warunki spełniają WSZYSTKIE nasze strony. Jak się to sprawdza? Pokażemy Ci.
A te dwie drogi do pozycjonowania najlepiej ilustruje terminologia z Gwiezdnych Wojen: “bądź po jasnej stronie mocy”. Ciemna strona mocy jest łatwiejsza i szybsza, ale potem często ląduje się w jeziorze gorącej lawy. Pozycjonowanie, które my oferujemy jest wolniejsze w działaniu, ale jest 85% bardziej pewne. Szczegóły? Na spotkaniu.

Ale ja nie mam czasu zajmować się stroną.
Możemy nie tylko zbudować Twoją stronę, ale również ją prowadzić dla Ciebie. Co prawda wszystkie nasze strony wyposażone są w state-of-the-art panel do zarządzania treściami, ale rozumiemy, że trzeba czasami komuś prowadzić stronę, a nawet social media. I już robimy to z sukcesem.

Jaki z tego wniosek?
Umów się z nami na spotkanie. W 15 minut pokażemy Ci z kim pracujemy i co zrobiliśmy. Zapewniamy, że nasze portfolio zrobi na Tobie wrażenie. Następnie w około 30 minut będziemy Cię pytać o różne rzeczy związane z Twoją firmą – oczywiście nie dotykamy delikatnych sfer, jak obroty itp. Bardziej zależy nam na poznaniu mechanizmów i Twoich oczekiwań. Mniej więcej w tydzień po takim wstępnym spotkaniu – przedstawimy Ci nasz pomysł. A pomysły mamy niezłe.

Dlaczego nigdzie nie widziałem reklam Agencji Reklamy Calisia.pl? Bo nie jesteśmy typową agencją. Część projektów robimy dla siebie – na własny rachunek i odpowiedzialność. Tak właśnie rozwijamy portal calisia.pl i robimy inne rzeczy, o których z przyjemnością opowiemy.

Od kilku tygodni dysponujemy zbudowanym przez nas niesamowitym systemem administrowania stronami www, który pozwala nam wyjść szerzej do Klientów, bez straty na tak cenionym przez nas indywidualnym podejściu i utrzymywaniu bliskich relacji. Czyli mimo, że pozostajemy małą agencją, jesteśmy od teraz w stanie pracować z większą ilością Klientów i nikogo nie zawieść.

Tak – “żadne zadanie nie jest dla nas za małe” – pomogliśmy też wielu mikrofirmom. Jeśli zadanie będzie dla nas za duże – powiemy Ci o tym:)

Praca nad stroną internetową z nami – jest często świetną okazją do nowego spojrzenia na własny biznes. Jako doświadczeni marketingowcy potrafimy podsunąć świetne pomysły, a to jest często wartość zdecydowanie przewyższająca cenę strony www!

Zapraszamy do kontaktu:
Jacek 604 404 284

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Siekiery i saperki dla „Orłów” z Budżetu Obywate...
Thumb article article 20151001 122247
W-akacje na Rozmarku. Historyczny skwer będzie m...
Thumb zrzut ekranu 2018 06 13 o 10.33.16
Zaćma daje się leczyć

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
więcej»
Bico australia 20131216 146n120