Nasz kraj i zarazem miasto podczas turnieju “Baltic Muaythai Open 2018” w litewskich Trokach reprezentowali dwaj etatowi kadrowicze Arkadii Kalisz – Maciej Herbich i Adam Borowski. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 14 krajów.

Article fb img 1518443848061
fot. Arkadia Kalisz

Turniej odbył się w Olimpijskim Centrum Sportu w Trokach, niedaleko Wilna. Z powodu awarii busa i nieudanych prób jego naprawy na turniej nie dojechali zawodnicy z Głogowa, Łodzi i Żar. Bez przygód na miejsce rozgrywania turnieju udało się dotrzeć natomiast zawodnikom z Kalisza oraz Tarnowa.

W Kategorii kadetów, medale wywalczyli reprezentanci Arkadii Adam Borowski – srebro oraz Maciej Herbich – brąz. Srebrny medal do Polski przywiózł również Damian Pawłowski reprezentujący klub z Tarnowa.

Trzy medale młodych zawodników to świetny wynik, co przy dorobku ich starszych kolegów z Tarnowa w kategorii juniorów i seniorów, którzy nie zdobyli medali bardzo cieszy.

Ciekawostką jest fakt, że na 23 pojedynki finałowe 18 złotych medali zdobyli bardzo mocni reprezentanci z Białorusi.

Podczas turnieju z „Arkadyjskimi Tygrysami” na zawodach byli trener Aleksander Kruek, prezes Arkadiusz Wełna oraz rodzice Macieja Herbicha – Ewa i Maciej (senior) Herbich.

Zobacz także
Thumb article article dsc 6450
Żołnierska zamknięta – zmiany w ruchu drogowym i...
Thumb dsc 5950
Koncert dla małych melomanów na Dzień Matki [zdj...
Thumb lining zdj 3
Zapytaj w DESTINO - jak mieszkać nowocześnie?
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120