W tym roku, ze względu na nową reformę edukacji, Niepubliczne Gimnazjum KSO Edukator przekształca się w Niepubliczną Szkołę Podstawową i prowadzi nabór do dwóch klas – IV i VII Szkoły Podstawowej. W sobotę 22 kwietnia zapraszamy dzieci, młodzież i Rodziców na Dzień Otwarty. Dla kandydatów do klasy IV SP – jest przygotowany program w godzinach 9 – 10:30, zaś chętnych do klasy VII – zaprasza na godzinę 11:00. Przekonajcie się sami dlaczego warto uczyć się w Edukatorze?

Article zrzut ekranu 2017 04 21 o 13.48.57

Program zaplanowany na ten dzień przewiduje wiele niezapomnianych atrakcji.

W godz. od 9.00 do 10.30 zapraszamy osoby zainteresowane naborem do klasy IV, natomiast w godz. od 11.00 – 12.30 uczniów chcących rozpocząć naukę w klasie VII.

Będą mieli Państwo okazję obejrzeć prezentację przygotowaną przez Zarząd i Dyrektora szkoły, która zawierać będzie informacje dotyczące celów i założeń naszej placówki, uczestniczyć w zajęciach z robotyki, obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego, a także spotkać się z native speakerem, który przekaże Wam ciekawostki dotyczące zagadnień związanych z kulturą amerykańską. To jednak nie wszystkie atrakcje zaplanowane na ten dzień.

Swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka polskiego będzie można sprawdzić, uczestnicząc w konkursie „Z 10 jeden” czy lekcji „Zabawa z językiem polskim”.

Pokaz eksperymentów chemicznych czy zajęcia plastyki „Action painting” na pewno zadowolą uczniów żądnych wrażeń.

Przyjazną atmosferę umilać będą dźwięki znanych utworów wykonane przez szkolny zespół muzyczny.

Gwarantujemy, że ten dzień na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

EDUKATOR działa w Kaliszu z powodzeniem już od 12 lat i wobec reformy edukacji przekształca się w Niepubliczną Szkołę Podstawową, która w roku szkolnym 2017/2018 prowadzi nabór do klas IV i VII.

Szkoła stwarza przyjazne i bezpieczne środowisko do dynamicznego rozwoju dzieci i młodzieży, atmosferę życzliwości, zaufania i wzajemnego poszanowania. Inspiruje i zachęca do osobistego rozwoju talentów i zainteresowań, uczy systematycznej i wytrwałej pracy oraz pokonywania własnych słabości.

Szkoła jest prowadzona przez Stowarzyszenie KSO EDUKATOR składające się z Rodziców i Nauczycieli.

Zobacz także
Thumb czo o
Wizyta delegacji z koreańskiego regionu Chungche...
Thumb kolagenum 3
KTK na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich!
Thumb 1
Niewidzialne stojaki rowerowe


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.


Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.


Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb 1
Msm icon 30
Sklep Firmowy Jutrzenka-Ziołopex
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb zrzut ekranu 2015 05 27  godz. 14.34.51
Msm icon 30
Szkoła Sportów Wodnych i Zimowych szkolanarciarstwa.pl
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
więcej»
Bico australia 20131216 146n120