W tym roku, ze względu na nową reformę edukacji, Niepubliczne Gimnazjum KSO Edukator przekształca się w Niepubliczną Szkołę Podstawową i prowadzi nabór do dwóch klas – IV i VII Szkoły Podstawowej. W sobotę 22 kwietnia zapraszamy dzieci, młodzież i Rodziców na Dzień Otwarty. Dla kandydatów do klasy IV SP – jest przygotowany program w godzinach 9 – 10:30, zaś chętnych do klasy VII – zaprasza na godzinę 11:00. Przekonajcie się sami dlaczego warto uczyć się w Edukatorze?

Article zrzut ekranu 2017 04 21 o 13.48.57

Program zaplanowany na ten dzień przewiduje wiele niezapomnianych atrakcji.

W godz. od 9.00 do 10.30 zapraszamy osoby zainteresowane naborem do klasy IV, natomiast w godz. od 11.00 – 12.30 uczniów chcących rozpocząć naukę w klasie VII.

Będą mieli Państwo okazję obejrzeć prezentację przygotowaną przez Zarząd i Dyrektora szkoły, która zawierać będzie informacje dotyczące celów i założeń naszej placówki, uczestniczyć w zajęciach z robotyki, obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego, a także spotkać się z native speakerem, który przekaże Wam ciekawostki dotyczące zagadnień związanych z kulturą amerykańską. To jednak nie wszystkie atrakcje zaplanowane na ten dzień.

Swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka polskiego będzie można sprawdzić, uczestnicząc w konkursie „Z 10 jeden” czy lekcji „Zabawa z językiem polskim”.

Pokaz eksperymentów chemicznych czy zajęcia plastyki „Action painting” na pewno zadowolą uczniów żądnych wrażeń.

Przyjazną atmosferę umilać będą dźwięki znanych utworów wykonane przez szkolny zespół muzyczny.

Gwarantujemy, że ten dzień na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

EDUKATOR działa w Kaliszu z powodzeniem już od 12 lat i wobec reformy edukacji przekształca się w Niepubliczną Szkołę Podstawową, która w roku szkolnym 2017/2018 prowadzi nabór do klas IV i VII.

Szkoła stwarza przyjazne i bezpieczne środowisko do dynamicznego rozwoju dzieci i młodzieży, atmosferę życzliwości, zaufania i wzajemnego poszanowania. Inspiruje i zachęca do osobistego rozwoju talentów i zainteresowań, uczy systematycznej i wytrwałej pracy oraz pokonywania własnych słabości.

Szkoła jest prowadzona przez Stowarzyszenie KSO EDUKATOR składające się z Rodziców i Nauczycieli.

Zobacz także
Thumb img 5055
Święto Miasta Kalisza nadciąga wielkimi krokami....
Thumb dsc 0337
Podsumowanie 8. kolejki Ligi Wielkopolskiej w Ka...
Thumb 3r4a8770  copy
Co z "Delfinem"?


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»
Bico australia 20131216 146n120