Singiel Sylwii Grzeszczak z 2016 roku “Tamta dziewczyna” wpadł w ręce wokalisty z Kalisza i kabaretu z Pleszewa. Stworzyli kolejną parodię, która znowu powraca w wiejskie klimaty! Zobaczcie sami co z tego wyszło.

Kabaret Malina z Pleszewa swoimi parodiami podbija internet. Wraz z ikonami YouTuba, chociażby Cyber Marianem, czy Chwytakiem tworzą produkcje o milionowych wyświetleniach, a ich solowe parodie możemy zobaczyć nie tylko w internecie. Jak sami mówią – Parodia to nasze drugie imię, chociaż na scenie odnajdujemy się równie dobrze.

Olaf Bressa to 20 letni wokalista pochodzący z Kalisza. Finalista IV edycji “MamTalent”. W 2015 roku wydał Epkę “MłodyLew”. Uczestnik preselekcji do Eurowizji 2017. " Czego Chcę " to jeden z wielu utworów, który zaprezentuje w najbliższym czasie promując autorski projekt #Metamorfoza.

Oryginalny singiel Sylwii Grzeszczak.

Zobacz także
Thumb dziecko kulis 2018 plakat www
Dziecko w twórczości Kulisiewicza
Thumb telepiorkacja
Ratusz Móvie o systemie dróg rowerowych w Kaliszu
Thumb logo zsiz
"Żyj smacznie i zdrowo"! Szkoła w Tłokini Wielki...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
więcej»
Bico australia 20131216 146n120