W naszych szafach niepodzielnie panuje jeszcze lato, ale sklepy Galerii Tęcza są już doskonale przygotowane do sezonu jesienno-zimowego. Jesienna, deszczowa aura nie zachęca do spacerowania, zatem warto wykorzystać ten czas i uzupełnić garderobę w modne w tym sezonie ubrania, buty i akcesoria.

Article beznazwy

- Nowe jesienne propozycje królują w witrynach i na półkach naszych sklepów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarówno znanych międzynarodowych marek: Orsay, Promod czy H&M, polskich sieciówek – Mohito, Reserved, Monnari, Solar czy butików, takich jak Lucy Si i Ella Boutique. Salon Edith, natomiast, zaprasza Panie, poszukujące modnej odzieży w większych rozmiarach – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tecza.

Młodzież, szukająca najnowszych trendów w jesiennych kolekcjach, z pewnością znajdzie coś dla siebie w sklepach Sinsay, Cropp, House czy Diverse. Również salony z obuwiem przygotowały nową ofertę botków, pantofli, czółenek czy kozaków . Po nowości zapraszają sklepy Kornecki, CCC, Wojas i Badura.

Warto już teraz pomyśleć o jesienno-zimowej garderobie, tym bardziej, że sklepy Galerii Tęcza, oprócz nowych kolekcji, przygotowały dużo jesiennych promocji, dzięki którym będziemy mogli kupić taniej
i więcej .

O Galerii Tęcza Kalisz

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W Galerii znajduje się ponad 70 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World oraz nowoczesne kino Cinema 3D i bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Foodcourt pełen zieleni, z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Za zarządzanie i komercjalizację Tęczy Kalisz odpowiada firma Multi Corporation, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jej działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu oraz zwiększaniu wartości zarządzanych obiektów. Obiekty Multi Corporation są często katalizatorem rozwoju gospodarczego oraz pobudzają przedsiębiorczość w miastach i regionach, w których działają. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 130 centrów handlowych, odwiedzanych przez 400 milionów klientów rocznie. Multi Corporation działa w 13 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

Zobacz także
Thumb img 6433
Demonstracja w Kaliszu: Idziemy po prawo i spraw...
Thumb czo%c5%82o
Uczniowie "Gastronomika" pożegnali Barbarę Wacho...
Thumb ef0239b1e9d9ce11b6e36a6516fba599
Strzel gola i zgarnij nagrody w Galerii Amber

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
więcej»
Bico australia 20131216 146n120