Piękna letnia pogoda zachęca do spacerów i odpoczywania na ławkach usytuowanych w parkach, ulicach czy skwerach. Niestety nie każdy wypoczywający potrafi się zachować w miejscu publicznym…

W poniedziałkowy wieczór jeden z mężczyzn przebywający na skwerze Eligiusza Kor-Walczaka zanieczyścił miejsce ogólnodostępne poprzez… zaspokojenie potrzeby fizjologicznej. – Zachowanie tego osobnika nie spodobało się mieszkańcom Kalisza korzystającym w tym czasie z innych sąsiadujących ławek. Mężczyzna w odwecie swoim zachowaniem naruszył dobre obyczaje i intymną czynnością wywołał publiczne zgorszenie. Lekceważący stosunek do otoczenia spowodował w szczególności wśród kobiet nastrój oburzenia i potępienia do zachowania mężczyzny – podają strażnicy miejscy.

Operator monitoringu miejskiego widząc reakcję ludzi na pomoc wysłał patrol strażników miejskich. Funkcjonariusze za zanieczyszczanie miejsca publicznego i dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku na sprawcę nałożyli mandaty karne dwa razy po 100 zł.

Zobacz także
Thumb img6534
Boris Becker w Kaliszu! Modlił się do Świętego J...
Thumb article article article article policja kogut
Zakończenie roku szkolnego – policja apeluje o r...
Thumb lightning bolt 768801 1920
Uwaga na burze z gradem!

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
więcej»
Bico australia 20131216 146n120