27 września (środa) godz. 18:30 zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Kinie Helios

Article helios kinokobiet tulipanowa goraczka 210x297mm v1 kalisz   004 Wyniki konkursu

27 września 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Tulipanowa gorączka”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim! Dziewczyny! We wrześniu prosimy zabrać ze sobą tulipany. Mogą być naturalne, mogą być sztuczne, mogą być elementem ubrania. Może być jeden, a może być cały bukiet…
Ach jak będzie pięknie!

Atrakcja Wieczoru:

Zapraszamy Wszystkie Panie na specjalny pokaz tańca, który zaprezentuje finalista Mistrzostw Świata w tańcu Towarzyskim z Barcelony oraz dwukrotny Mistrz Polski Tobiasz Uniejewski. Ma na koncie 160 zatańczonych turniejów, 140 medali i pucharów, w tym 70 złotych, medalowe miejsca w 12 europejskich krajach i 4900 pokonanych par, a teraz poprowadzi własną szkołę tańca – Akademię Tańca Uniejewski.

Szczegóły na stronie kina: www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKobiet/

Opis filmu

Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

„Tulipanowa gorączka”, jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku, przenosi widza do świata płomiennych uczuć i namiętności. W rewelacyjnej obsadzie znaleźli się m. in. zdobywcy Oscarów Christoph Waltz („Spectre", „Django") oraz Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex-Machina”) a także Judi Dench (“Skyfall”, “Tajemnica Filomeny”), Zach Galifianakis (“Kac Vegas”) i Cara Delevingne (“Papierowe miasta”). Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Kobiet – na środę, 27 września godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Natalia Kurek.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 06 21 o 20.10.16
Odważne prace dyplomowe studentów na żywo.
Thumb czo%c5%82o
„Procentują” dla Kalisza
Thumb ulotka zabawn%c4%99 pi%c4%85tki 25.05
Ruszają "Zabawne piątki', czyli imprezy w Parku ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120