W dniu 27.11.2017r członkowie Help Animals uratowali od niechybnej śmierci glodowej młodego psa w typie amstaffa. Pies od 15.11.2017r do dnia dzisiejszego przebywał w opuszczonym przez właścicieli domu w Kaliszu . Nie miał dostepu ani do jedzenia ani do wody. Pies , który podobno był tak agresywny, że bali sie go nawet właściciele dzisiaj na chwiejących sie nogach dosłownie błagał o pomoc. Zwierzak jest już bezpieczny. Przewieziony został do kaliskiego schroniska. Za swój czyn właściciele najprawdopodobniej poniosą odpowiedzialność karną.
Zastanówmy się nabywając psa czy mamy umiejętności i predyspozycje do właściwego ułożenia psa z ras agresywnych. Nie stwarzajmy zagrożenia dla siebie i zwierzęcia

Article dsc07724 External article
fot. Sylwester Piechowiak
Zobacz także
Thumb 5
Sprawdzili swoją wiedzę o Unii Europejskiej
Thumb img 2214
Była wiceprezydent podsumowała swoją kadencję . ...
Thumb 851x315 fb
Galeria Tęcza wita wiosnę - „Kupuj i Odbierz Par...

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Czy interesujecie się losem psa w schronisku? Czy jako przedstawiciel tej rasy i dodatkowo ze złymi doświadczeniami ma opiekę specjalisty? Czy są chętni do wyprowadzania go na spacer? Czy będzie socjalizowany? Czy można liczyć na rzetelny opis psa, w tym jego stosunek do innych zwierząt ( psów, kotów), małych dzieci, tak aby zwiększyć szanse na adopcję.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Uśpić kundla,uśpić i jeszcze raz uśpić.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Najlepiej koleżanko czy kolego sam/a idź do schroniska, wpuść do boksu swojego kota, dziecko, psa, teściową i sprawdź jak reaguje pitbul. A co do specjalistów od psów z Kalisza to mam takie oto zdanie. Jeden tylko karcił psa, a druga nawiedzona coś pod nosem mruczała siedząc po turecku i skasowała za to kilkadziesiąt złotych (razy kilka sesji) – po kilku stówach w plecy za głaskanie dałem sobie spokój.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster  biale full czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
więcej»
Bico australia 20131216 146n120