W Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie 16 czerwca już po raz piąty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej. 9 zespołów oraz 65 solistów zaprezentuje swe umiejętności podczas konkursów sygnalistów myśliwskich oraz muzyki myśliwskiej.

Article article grand prix festiwalu fot. a. antonowicz
zdjęcie ilustracyjne fot. OKL Gołuchów

Sygnaliści przyjadą do Gołuchowa z całej Polski, będą również goście z Litwy oraz Czech. Wydarzeniu towarzyszyć będą m.in.: konkursy rozpoznawania tropów i poroży, prezentacje ptaków łowczych oraz psów różnych ras myśliwskich, a także stoiska edukacyjne przygotowane przez OKL w Gołuchowie oraz Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Rychtalskie”. Będzie można także spróbować leśnych specjałów, m.in. myśliwskiego gulaszu. Tego dnia można bezpłatnie zwiedzić wystawy Muzeum Leśnictwa.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 finisażem fotograficznej wystawy ptaków z Nadleśnictwa Turek. Natomiast uwieńczeniem festiwalu – o godz. 17.00 – będzie ogłoszenie wyników konkursu sygnalistów oraz koncert finałowy. Organizatorem festiwalu jest Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, przy współudziale nadleśnictw: Antonin, Grodziec, Kalisz, Krotoszyn, Piaski, Przedborów, Syców, Taczanów, Turek, Okręgowej Rady Łowieckiej w Kaliszu, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Pleszewie.

Zobacz także
Thumb fran
Franciszkanie zapraszają do zwiedzania świątyni
Thumb article article article article policja kogut
Zakończenie roku szkolnego – policja apeluje o r...
Thumb dsc 6307
Dziś zakończenie roku szkolnego! Uczniowie szyku...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120