30 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Jazzu, gwiazda Agnieszka Hekiert wystąpi w podwójnej roli – wokalistki oraz trenerki wokalnej. Jest znakomitą wokalistką jazzową, i trenowała uczestników w takich programach jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, X-Factor czy Mam Talent.

Article przechwytywanie w trybie pe noekranowym 2017 04 18 220231.bmp
screen - youtube.com

W Międzynarodowym Dniu Jazzu Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na koncert Agnieszki Hekiert z zespołem (godz. 18.00). Wystąpią: Agnieszka Hekiert – wokal, Cezary Konrad – perkusja, Konstantin Kostov – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas / gitara basowa).

Wcześniej (godz. 10.30) odbędą się grupowe warsztaty wokalne oparte o technikę „Circle Singing”, które w łatwy, zabawowy sposób uczą emisji głosu, dobrego oddechu, poczucia rytmu, pracy zespołowej, kreatywności oraz improwizacji. Warsztaty wokalne z trenerką gwiazd Agnieszką Hekiert obejmują wspólne ćwiczenia technik wokalnych, oddechu i frazowania, a także pracę nad interpretacją oraz korektę technik wokalnych na wybranych przykładach.

Warunki uczestnictwa w warsztatach:

- termin – 30 kwietnia 2017 r. (niedziela), sala studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, start godz. 10.30, czas trwania – 3h plus przerwa;
- liczba uczestników warsztatów – ograniczona, ok. 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń (należy wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać na adres kart@ckis.kalisz.pl, po uzyskaniu odpowiedzi o zakwalifikowaniu wpłacić akredytację);
- opłata akredytacyjna 80,00 zł (słownie: osiemdziesiąt złotych) płatna na konto Centrum Kultury
i Sztuki w Kaliszu w Alior Bank S.A. nr 87 2490 0005 0000 4530 5325 5590 z dopiskiem „warsztaty wokal”;
- warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich 18-35 lat (wyjątek stanowią ewentualni chętni – uczestnicy zajęć Studia Piosenki, działającego przy CKiS w Kaliszu i Studia wokalno-artystycznego Piano Song współpracującego z CKiS w Kaliszu – min. wiek 15 lat – zgoda rodziców/opiekunów);
- warsztaty przeznaczone są dla osób profesjonalnie lub amatorsko zajmujących się śpiewem (mile widziane doświadczenie w tym zakresie);
- warsztaty wokalne obejmują wspólne/grupowe ćwiczenia technik wokalnych, oddechu i frazowania, a także pracę nad interpretacją oraz korektę technik wokalnych na wybranych przykładach.

Uwaga! w przypadku nie zgromadzenia liczby uczestników niezbędnej do przeprowadzenia warsztatów, warsztaty mogą zostać odwołane.

Karta uczestnictwa na stronie CKiSckis.kalisz.pl/wydarzenia/warsztaty-wokalne-z-trenerka-gwiazd-agnieszka-hekiert/

Zobacz także
Thumb czo o
Filharmonia na bluesowo z okazji Dnia Matki
Thumb czo o
Zakończenie szkolenia zawodowego na pierwszy sto...
Thumb article img 5535
Noc Kultury już 3 i 4 czerwca

KomentarzeDrogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.


Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article odpowiednio skomponowany posilek 11333 l

Nakarm swój mózg!
Thumb zrzut ekranu 2015 05 27  godz. 14.34.51
Msm icon 30
Szkoła Sportów Wodnych i Zimowych szkolanarciarstwa.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120