30 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Jazzu, gwiazda Agnieszka Hekiert wystąpi w podwójnej roli – wokalistki oraz trenerki wokalnej. Jest znakomitą wokalistką jazzową, i trenowała uczestników w takich programach jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, X-Factor czy Mam Talent.

Article przechwytywanie w trybie pe noekranowym 2017 04 18 220231.bmp
screen - youtube.com

W Międzynarodowym Dniu Jazzu Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na koncert Agnieszki Hekiert z zespołem (godz. 18.00). Wystąpią: Agnieszka Hekiert – wokal, Cezary Konrad – perkusja, Konstantin Kostov – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas / gitara basowa).

Wcześniej (godz. 10.30) odbędą się grupowe warsztaty wokalne oparte o technikę „Circle Singing”, które w łatwy, zabawowy sposób uczą emisji głosu, dobrego oddechu, poczucia rytmu, pracy zespołowej, kreatywności oraz improwizacji. Warsztaty wokalne z trenerką gwiazd Agnieszką Hekiert obejmują wspólne ćwiczenia technik wokalnych, oddechu i frazowania, a także pracę nad interpretacją oraz korektę technik wokalnych na wybranych przykładach.

Warunki uczestnictwa w warsztatach:

- termin – 30 kwietnia 2017 r. (niedziela), sala studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, start godz. 10.30, czas trwania – 3h plus przerwa;
- liczba uczestników warsztatów – ograniczona, ok. 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń (należy wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać na adres kart@ckis.kalisz.pl, po uzyskaniu odpowiedzi o zakwalifikowaniu wpłacić akredytację);
- opłata akredytacyjna 80,00 zł (słownie: osiemdziesiąt złotych) płatna na konto Centrum Kultury
i Sztuki w Kaliszu w Alior Bank S.A. nr 87 2490 0005 0000 4530 5325 5590 z dopiskiem „warsztaty wokal”;
- warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich 18-35 lat (wyjątek stanowią ewentualni chętni – uczestnicy zajęć Studia Piosenki, działającego przy CKiS w Kaliszu i Studia wokalno-artystycznego Piano Song współpracującego z CKiS w Kaliszu – min. wiek 15 lat – zgoda rodziców/opiekunów);
- warsztaty przeznaczone są dla osób profesjonalnie lub amatorsko zajmujących się śpiewem (mile widziane doświadczenie w tym zakresie);
- warsztaty wokalne obejmują wspólne/grupowe ćwiczenia technik wokalnych, oddechu i frazowania, a także pracę nad interpretacją oraz korektę technik wokalnych na wybranych przykładach.

Uwaga! w przypadku nie zgromadzenia liczby uczestników niezbędnej do przeprowadzenia warsztatów, warsztaty mogą zostać odwołane.

Karta uczestnictwa na stronie CKiSckis.kalisz.pl/wydarzenia/warsztaty-wokalne-z-trenerka-gwiazd-agnieszka-hekiert/

Zobacz także
Thumb money 2180330 1920
Policja szuka właściciela odnalezionej gotówki
Thumb img 6454
Biegną charytatywnie przez całą Polskę. Mieli pr...
Thumb dsc 2724
Już w czwartek 21 czerwca - Wielkie Otwarcie Sal...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»
Bico australia 20131216 146n120