Kilkumetrowa dziura w asfalcie powstała w nocy na skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Rzemieślniczej. Na miejsce przyjechało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu. Trwają prace, a ruch jest utrudniony.

Article img 20170812 122350
Fot. Błażej Krawczk

Dziura powstała na skutek podmywania gruntu przez wodę, która wydobywa się z nieszczelnych, starych studzienek. Problem nasilił się przez ulewne deszcze w ostatnich dniach.

W nocy, 12 sierpnia podmyty asfalt zapadł się, samoczynnie lub pod wpływem ciężaru samochodu. Całe szczęście nie doszło do wypadku.

Pracownicy wodociągów pogłębiają teraz wykop do ponad 2 metrów. Wjazd z ul. Rzemieślniczej w lewo, w ul. Nowy Świat jest zablokowany.

Podczas prac odkryta została kostka brukowa, która niegdyś pokrywała ul. Nowy Świat.

Zobacz także
Thumb  dsc0871
Oskar Mir wystąpi w Kaliszu - 17 marca!
Thumb boks
Forma w górę
Thumb czo o
Musieli „dopisać swoją historię” bo nie mają haseł

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120