Szczegółowe informacje dotyczące warunków, które należy spełnić, by przystąpić do konkursu na dyrektora Ośrodka Kultury Plastycznej „Wieża Ciśnień” znajdują się w załączonym zarządzeniu, wydanym 9 października przez Grzegorza Sapińskiego prezydenta miasta Kalisza.

Article article p1310518

Postępowanie konkursowe, zgodnie z planem, ma potrwać do końca października br. W dalszym etapie odbędą się rozmowy prezydenta Grzegorza Sapińskiego z kandydatami, wyłonionymi w postępowaniu i zarekomendowanymi przez komisję konkursową.

Do 8 listopada prezydent Grzegorz Sapiński podejmie decyzję w sprawie zatrudnienia nowego dyrektora bądź unieważnienia konkursu.

Zarządzenie pod linkiem: www.kalisz.pl/pl/system/files/tresc/artykuly/kultura/2017/10/osrodek-kultury-plastycznej-wieza-cisnien-czeka-na-dyrektora/zalacznik/konkursnadyrektoraokp2017-ogloszenie.pdf

Zobacz także
Thumb wielkie otwarcie tk maxx w kaliszu 4
Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kal...
Thumb 800x600mautocwhite  1
Początek sezonu biegowego kaliskich strażaków
Thumb dsc 0284
Kaliskie srebra na 206 stronach. Nowe nabytki Mu...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»
Bico australia 20131216 146n120