W jednym z domów mieszkalnych w Petrykach w Gminie Stawiszyn doszło do potężnego wybuchu butli z gazem. 11 osób zostało ewakuowanych, a dwie z obrażeniami trafiły do szpitala.

Article img 2427

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia, po godzinie 7:00. Przyczyną wypadku było rozszczelnienie butli gazem. Wybuch był tak silny, że doszczętnie zniszczył mieszkanie znajdujące się na 2 kondygnacji budynku wielorodzinnego. Poważnie została naruszona również konstrukcja obiektu.

Wszyscy mieszkańcy opuścili budynek. 2 osoby trafiły do kaliskiego szpitala. Poszkodowane osoby to małżeństwo – mężczyzna w wieku 70 lat i 72-letnia kobieta.

Na miejsce wezwano inspektora nadzoru budowlanego, który ma ocenić stan techniczny budynku. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej z OSP Stawiszyn oraz PSP w Kaliszu.

Zobacz także
Thumb 1
Poznajesz ich? Policja poszukuje sprawców kradzieży
Thumb helios hns hans 600x600px v02
22 kwietnia koncert wybitnego kompozytora muzyki...
Thumb article img 8625
Ręczni znów zagrają przed własną publicznością!
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»
Bico australia 20131216 146n120