Kamila Czyżak-Kościelak od 7 września pełni obowiązki naczelnika wydziału Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej. W Urzędzie Miejskim pracuje od 2001 roku. Wcześniej była koordynatorką stanowiska pracy ds. audytu wewnętrznego.

Article kamila czy ak ko cielak
Kamila Czyżak-Kościelak p.o. naczelnika wydziału Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej

- Kamila Czyżak-Kościelak jest długoletnim pracownikiem Urzędu Miejskiego, pracuje w nim od 2001 roku. Przed objęciem tego stanowiska zajmowała się koordynacją audytorów w merytorycznym wydziale Urzędu Miejskiego – mówi wiceprezydent Karolina Pawliczak – Ponieważ Pani naczelnik Ewa Maciszek jest od dłuższego czasu na zwolnieniu lekarskim uznaliśmy, że wydział absolutnie musi mieć naczelnika, który będzie koordynował, nadzorował i zajmował się prowadzeniem spraw wydziału – dodaje.

Zobacz także
Thumb article article article article article kla2
Zmiany w kursach autobusów KLA podczas 37. Biegu...
Thumb 315 186337
"Lewe fajki" w rękach policji
Thumb dsc 5712
Niedziela na sportowo. Kaliszanie w Biegu Kościu...

KomentarzeDrogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
więcej»
Bico australia 20131216 146n120