Kamila Czyżak-Kościelak od 7 września pełni obowiązki naczelnika wydziału Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej. W Urzędzie Miejskim pracuje od 2001 roku. Wcześniej była koordynatorką stanowiska pracy ds. audytu wewnętrznego.

Article kamila czy ak ko cielak
Kamila Czyżak-Kościelak p.o. naczelnika wydziału Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej

- Kamila Czyżak-Kościelak jest długoletnim pracownikiem Urzędu Miejskiego, pracuje w nim od 2001 roku. Przed objęciem tego stanowiska zajmowała się koordynacją audytorów w merytorycznym wydziale Urzędu Miejskiego – mówi wiceprezydent Karolina Pawliczak – Ponieważ Pani naczelnik Ewa Maciszek jest od dłuższego czasu na zwolnieniu lekarskim uznaliśmy, że wydział absolutnie musi mieć naczelnika, który będzie koordynował, nadzorował i zajmował się prowadzeniem spraw wydziału – dodaje.

Zobacz także
Thumb cz  2
Rozbudowa muzeum w Szczypiornie
Thumb article 17160351 1854880641443309 443253886 n
W niedzielę Droga Krzyżowa ulicami Kalisza
Thumb article dsc00023
Zwłoki przy Częstochowskiej. Zarzut zabójstwa dl...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120