W tegorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 40 firm z regionu i Polski. Dwa dni Targów upłynęły pod znakiem nowoczesnych technologii w budownictwie. Było mnóstwo konkursów, podczas których zwiedzający mogli zdobyć niezwykle atrakcyjne nagrody.

Targi Budowlane, które w nowym wydaniu odbywają się już po raz piąty stanowią świetną okazję, aby zobaczyć co nowego pojawia się w tej branży – mówi właściciel firmy budowlanej, który odwiedził Targi w poszukiwaniu ewentualnych nowych dostawców materiałów budowlanych.

Na Targach można było zobaczyć też bardzo nowoczesny system zamykania bramy, która jest “łamana na cztery” i wykonana z aluminium – to autorski system opatentowany przez naszą firmę – mówi Rafał Kulig właściciel Firmy Bramy Kulig.

- W związku z dużym zainteresowaniem społeczeństwa wymianą ogrzewania z węglowego na ekologiczne – tegoroczne targi są miejscem, gdzie można uzyskać kompleksową informację na temat dofinansowania tychże działań. Na specjalnie przygotowanym przez Urząd Miasta Kalisza stoisku można uzyskać wszelkie informacje dotyczące wymiany pieców z węglowego na ekologiczne oraz otrzymać instrukcje jakie dokumenty należy przygotować aby skorzystać z dofinansowania – mówi Daniel Mituła, współorganizator Targów Budowlanych.

Na targach pojawiło się wiele nowych firm nie tylko z regionu, ale całego kraju. Wśród nowości należy wymienić wszystko co dotyczy fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperatorów. Były także firmy z branży remontowej, meblowej, wynajmu nieruchomości a także usługi bankowe w zakresie kredytów hipotecznych.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu to także wiele dodatkowych atrakcji dla zwiedzających. Począwszy od omówienia poszczególnych produktów i usług na stanowiskach wystawców poprzez prezentacje zastosowań wybranych produktów, kończąc na konkursach z cennymi nagrodami. Dodatkowo, specjalnie na targi, wystawcy przygotowali niezwykle korzystne rabaty dla zwiedzających, które pozwolą remontować i wyposażyć dom znacznie taniej:)

Szczególnie atrakcyjne konkursy były zasponsorowane przez firmę Eco Komfort Krzysztof Mrowiński, która ufundowała bardzo atrakcyjne rabaty na swoje produkty m.in. pompy ciepła – rzędu kilku tysięcy złotych.

Ponadto, w tym roku na Targach pojawili się także przedstawiciele Policji i Straży Pożarnej, czyli służb, które chronią nasze bezpieczeństwo i mienie.

Osoby, które będą się chciały dowiedzieć jak prawidłowo zabezpieczyć teren budowy, by ustrzec się przed włamywaczami – mogą porozmawiać z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zostanie również przeprowadzona kampania społeczna informująca o zagrożeniach płynących z zatrucia tlenkiem węgla – szczegółowych informacji na ten temat będą udzielać strażacy z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

- Targi budowlane to także miejsce spotkań dla przedsiębiorstw, które łączy branża budownictwa, projektowania, remontowania i wykańczania wnętrz. To miejsce prezentacji produktów i usług – każdy, kto rozpoczyna budowę, jest w trakcie jej realizacji, remontuje mieszkanie lub wykańcza wnętrza znajdzie coś dla siebie! – mówi współorganizator V edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu Rafał Kulig.

Targi prowadzi znany i lubiany dziennikarz radiowy i konferansjer – Paweł Figiel.
Wstęp na targi jest wolny.

https://www.facebook.com/targibudownictwakalisz

Targi Budowlane Kalisz

Zobacz także
Thumb article img 8625
Ręczni znów zagrają przed własną publicznością!
Thumb gal big
Wokół Alicji w Krainie Czarów - Dzień Książki dl...
Thumb helios sport 1360x768px v01
Liga Mistrzów na dużym ekranie! Zgarnij bilety!

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
więcej»
Bico australia 20131216 146n120