Najlepsze Półkolonie na sportowo w AQUAPARKU w Kaliszu, tylko z Firmą MartaFit.pl. Od wielu lat sprawiamy, że wakacje i ferie Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni.

Article dziecipi ka Uwaga konkurs large

Organizujemy wakacje i ferie dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Zajęcia w ramach pięciodniowych półkolonii odbywają się w godziny 8:00 do 16:00.

Zapewniamy bezpieczną opiekę nauczycieli i trenerów sportu oraz rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci przez firmę WE EAT FIT oraz mnóstwo sportowych atrakcji.

Udział dziecka w półkoloniach w Kaliszu czyli koszt pięciodniowego pobytu na półkoloniach na sportowo wynosi 321 zł.

Organizujemy też wakacje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie.

W ramach zajęć przewidziane są:

– nauka pływania na basenie, zabawy w wodzie w Aquaparku
– gry i zabawy sportowe tj. piłka nożna, badminton, koszykówka, siatkówka, unihokey
– samoobrona
– codzienna poranna rozgrzewka
– gimnastyka artystyczna, taniec, zumba
– podwieczorek, obiad dwudaniowy, napoje bez ograniczeń
– ścianka wspinaczkowa
– najlepsza baza sportowo-rekreacyjna w Kaliszu i Ostrowie
– gry i zabawy integracyjne, terenowe ( rozgrywki drużynowe, podchody)
– wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

Podczas półkolonii w siodle 2017 organizujemy 9 turnusów:

turnus: 26 czerwca – 30 czerwca 2017
turnus: 3 lipca – 7 lipca 2017
turnus: 10 lipca – 14 lipca 2017
turnus: 17 lipca – 21 lipca 2017
turnus: 24 lipca – 28 lipca 2017
turnus: 31 lipca – 4 sierpnia 2017
turnus: 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017
turnus: 14 sierpnia – 18 sierpnia 2017
turnus: 21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się, aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, stają się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz, aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub na stronie http://martafit.pl/polkolonie-kalisz/ i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka.

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy konkurs – do wygrania wartościowy Voucher na Polkolonie w Kaliszu – z okazji Dnia Dziecka. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego aktywność sportowa jest tak ważna dla rozwoju dziecka?

Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując: Półkolonie na sportowo", a w treści maila swoją odpowiedź, imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Wyniki konkursu opublikujemy w poniedziałek 29 maja po godzinie 15.

Zobacz także
Thumb img 1766
Happening ekologiczny - w obronie czystego pow...
Thumb 3
Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe świętuje ju...
Thumb p1160003
Zakończenie modernizacji Stadionu przy Łódzkiej ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułu

Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article odpowiednio skomponowany posilek 11333 l

Nakarm swój mózg!
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb wejscie 4
Msm icon 30
Restauracja "Zdrojowa"
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»
Bico australia 20131216 146n120