W zakładce tej publikować będziemy informacje o zwierzętach, które szukają nowych domów jak również pokazywać będziemy ważniejsze nasze interwencje ratujące życie i zdrowie zwierząt zarówno tych domowych, gospodarczych jak i dzikich.
Schronisko Urzędu Miasta Kalisza otacza opieką jedynie bezdomne psy i koty z terenu Miasta. Dzieli zwierzęta na te nasze , którym mają obowiązek pomóc oraz na te obce których los jest im obojętny lub jak twierdzą na pomoc nie zezwalają przepisy. Jeszcze gorszy jest los zwierząt dzikich . W przypadku choroby lub wypadku nie mają co liczyć na pomoc Schroniska bo schronisko przyjmuje tylko psy i koty.
Jesteśmy organizacją pozarządową , która jako jedyna na terenie kilku najbliższych powiatów w miarę swoich sił i środków stara się nieść pomoc wszystkim potrzebującym jej zwierzętom.

Article logo22 External article
Zobacz także
Thumb 315 204554
Policyjni kierowcy ćwiczyli w ODJ [Wideo]
Thumb czo o
Genialny mecz MKS-u! Pogoń rozbita w twierdzy Ka...
Thumb czo o
Obóz judo z filmowym Ursusem
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
więcej»
Bico australia 20131216 146n120