W zakładce tej publikować będziemy informacje o zwierzętach, które szukają nowych domów jak również pokazywać będziemy ważniejsze nasze interwencje ratujące życie i zdrowie zwierząt zarówno tych domowych, gospodarczych jak i dzikich.
Schronisko Urzędu Miasta Kalisza otacza opieką jedynie bezdomne psy i koty z terenu Miasta. Dzieli zwierzęta na te nasze , którym mają obowiązek pomóc oraz na te obce których los jest im obojętny lub jak twierdzą na pomoc nie zezwalają przepisy. Jeszcze gorszy jest los zwierząt dzikich . W przypadku choroby lub wypadku nie mają co liczyć na pomoc Schroniska bo schronisko przyjmuje tylko psy i koty.
Jesteśmy organizacją pozarządową , która jako jedyna na terenie kilku najbliższych powiatów w miarę swoich sił i środków stara się nieść pomoc wszystkim potrzebującym jej zwierzętom.

Article logo22 External article
Zobacz także
Thumb szkolenie stra%c5%bc 2018 1
Bezpieczeństwo w autobusach hybrydowych. Szkolen...
Thumb helios hdd filmoweporanki 1080x1920px v1 20180422
Niedziela z Tęczową Rubinką! Szybki konkurs!
Thumb czo%c5%82o
Bądź Fit z Galerią Amber i siostrami Bukowskimi ...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»
Bico australia 20131216 146n120