Zawodnicy KTW z sukcesami

2016-09-25 10:40:00 red.

4 medale wywalczyli Zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, podczas EDF Długodystansowych Mistrzostw Polski Zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, które odbyły się 17 września, w Krakowie.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w wioślarstwie na długim dystansie w 2016 r. zdobyła Magdalena Sochocka w jedynce juniorek, pokonując dwie zawodniczki z UKS Milenium Wrocław.

Dwa medale zawodnicy KTW zdobyli w dwójce bez sternika juniorów, drugie miejsce zajęli: Jakub Bartkowiak i Jakub Aleksandrowicz, natomiast trzecie miejsce Adrian Wilczek i Borys Kliber. Pierwsze miejsce w tej konkurencji zajęli zawodnicy Lotto Bydgosti.

Brązowy medal w kategorii jedynek juniorów wagi lekkiej zdobył Bartłomiej Kukuła, ulegając dwóm osadom Lotto Bydgostii.