ZIMOWA AKADEMIA ZABAWY rusza już od 12 lutego !

PBP Książnica Pedagogiczna im.A.Parczewskiego wspólnie z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przygotowały na ferie ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży!

Article plakat zimowa akademia zabawy External article

W okresie ferii nie trzeba się nudzić! Ciekawe zajęcia ma w swojej ofercie Książnica Pedagogiczna. Dwie tury pięciodniowych spotkań wypełnione są różnymi ciekawymi formami oraz szeroką tematyką. Zajęcia budzące kreatywność, rozwijające wyobraźnię, ciekawi goście – dzieci będą mogły w formie zabawy poszerzyć swoje zainteresowania oraz nauczyć się nowych rzeczy.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przybliży uczestnikom różne zawody – na spotkaniach pojawią się osoby, które opowiedzą wiele ciekawostek na temat swojej pracy. Każde dziecko będzie miało szansę na odkrycie bądź rozwinięcie swoich talentów.

Oczywiście nie zapomniano o książkach… Nauczyciele bibliotekarze z pewnością przekonają uczestników, że czytanie jest doskonałą formą rozrywki!

Zajęcia będą trwały każdego dnia w godzinach 8.30 – 14.30 i są bezpłatne. Jedyną opłatą jest pokrycie kosztów wyżywienia /śniadanie i obiad/.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zobacz także
Thumb boks
Forma w górę
Thumb dsc 0458
Zapowiada się prawdziwa walka na lodzie w Kaliszu
Thumb article img 0134
Niepokonani znów zagrają przed własną publicznoś...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120