ZIMOWA AKADEMIA ZABAWY rusza już od 12 lutego !

PBP Książnica Pedagogiczna im.A.Parczewskiego wspólnie z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przygotowały na ferie ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży!

Article plakat zimowa akademia zabawy External article

W okresie ferii nie trzeba się nudzić! Ciekawe zajęcia ma w swojej ofercie Książnica Pedagogiczna. Dwie tury pięciodniowych spotkań wypełnione są różnymi ciekawymi formami oraz szeroką tematyką. Zajęcia budzące kreatywność, rozwijające wyobraźnię, ciekawi goście – dzieci będą mogły w formie zabawy poszerzyć swoje zainteresowania oraz nauczyć się nowych rzeczy.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przybliży uczestnikom różne zawody – na spotkaniach pojawią się osoby, które opowiedzą wiele ciekawostek na temat swojej pracy. Każde dziecko będzie miało szansę na odkrycie bądź rozwinięcie swoich talentów.

Oczywiście nie zapomniano o książkach… Nauczyciele bibliotekarze z pewnością przekonają uczestników, że czytanie jest doskonałą formą rozrywki!

Zajęcia będą trwały każdego dnia w godzinach 8.30 – 14.30 i są bezpłatne. Jedyną opłatą jest pokrycie kosztów wyżywienia /śniadanie i obiad/.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zobacz także
Thumb dsc 6899
SP 10 szuka sportowych talentów! Nabór trwa.
Thumb 20180522 142112
"Należy strzec się nieuczciwych księgowych". Cią...
Thumb img 20180518 162122
Akademicki kickboxing. Jarczyński ponownie mistr...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120