Zbigniew Kwiatkowski, Kiryl Kniazeu i Dzianis Krystki przynajmniej przez dwa najbliższe sezony zamierzają kontynuować grę w Enerdze MKS Kalisz. Właśnie przedłużyli kontrakty z klubem do maja 2020 roku.

Article img 9131 1518034247 4247
fot. MKS Kalisz

Do zespołu z Kalisza cała trójka dołączyła latem ubiegłego roku, będąc poważnym wzmocnieniem u progu premierowego sezonu w PGNiG Superlidze. Wybór okazał się trafiony, bo kaliski beniaminek, póki co radzi sobie w rozgrywkach nadspodziewanie dobrze. Uważany jest wręcz za rewelację sezonu. Zarówno sami zawodnicy, jak i władze klubu uznali, że dobrze układającą się współpracę, co ważne mającą odzwierciedlenie w zadowalających wynikach, warto kontynuować. Zbigniew Kwiatkowski, Kiryl Kniazeu i Dzianis Krystki zdecydowali więc, iż pozostaną w zespole Energi MKS Kalisz na dłużej. Aneksowane właśnie kontrakty obowiązują do końca maja 2020 roku.

Zobacz także
Thumb planszowki plakat czo o
Popołudnia z planszówkami w Opatówku
Thumb article img 0134
Niepokonani znów zagrają przed własną publicznoś...
Thumb dsc 0458
Zapowiada się prawdziwa walka na lodzie w Kaliszu

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb pory roku 002
Msm icon 30
Dwór Chotów
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»
Bico australia 20131216 146n120