Trwa wystawa, którą każdy kaliszanin powinien obejrzeć. W Galerii im Tadeusza Kulisiewicza od połowy lipca eksponowane są grafiki artysty poświęcone zwierzętom.

Na wystawie można podziwiać szkicowniki i narzędzia pracy Tadeusza Kulisiewicza. Dzięki temu łatwiej jest prześledzić proces twórczy – nierzadko szkice zestawione są z gotowymi pracami.

Wystawa podzielona jest na bloki tematyczne poświecone zwierzętom polskim, ( zielone tła), zwierzętom sportretowanym podczas egzotycznych podróży ( czerwone tła), i zwierzętom morskim ( tła niebieskie).

Wystawa trwała będzie do połowy września. Zachęcamy do obejrzenia jej w niezwykłych wnętrzach Galerii. Z pewnością to miejsce zasługuje na to, by odwiedzało je więcej osób.

Zobacz także
Thumb article article article article article kla2
Zmiany w kursach autobusów KLA podczas 37. Biegu...
Thumb dsc 6997
Zakończenie lata z Filharmonią kaliską [zdjęcia]
Thumb article article article kajdanki kmp
Dwóch nastolatków włamało się do sklepu na Asnyka

KomentarzeDrogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
więcej»
Bico australia 20131216 146n120