Trwa wystawa, którą każdy kaliszanin powinien obejrzeć. W Galerii im Tadeusza Kulisiewicza od połowy lipca eksponowane są grafiki artysty poświęcone zwierzętom.

Na wystawie można podziwiać szkicowniki i narzędzia pracy Tadeusza Kulisiewicza. Dzięki temu łatwiej jest prześledzić proces twórczy – nierzadko szkice zestawione są z gotowymi pracami.

Wystawa podzielona jest na bloki tematyczne poświecone zwierzętom polskim, ( zielone tła), zwierzętom sportretowanym podczas egzotycznych podróży ( czerwone tła), i zwierzętom morskim ( tła niebieskie).

Wystawa trwała będzie do połowy września. Zachęcamy do obejrzenia jej w niezwykłych wnętrzach Galerii. Z pewnością to miejsce zasługuje na to, by odwiedzało je więcej osób.

Zobacz także
Thumb cz  2
Rozbudowa muzeum w Szczypiornie
Thumb article dsc00023
Zwłoki przy Częstochowskiej. Zarzut zabójstwa dl...
Thumb kalisz w dzie 5 of 11 40257267112 o
Piękniejsza strona Kalisza [zdjęcia]

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»
Bico australia 20131216 146n120