Trwa wystawa, którą każdy kaliszanin powinien obejrzeć. W Galerii im Tadeusza Kulisiewicza od połowy lipca eksponowane są grafiki artysty poświęcone zwierzętom.

Na wystawie można podziwiać szkicowniki i narzędzia pracy Tadeusza Kulisiewicza. Dzięki temu łatwiej jest prześledzić proces twórczy – nierzadko szkice zestawione są z gotowymi pracami.

Wystawa podzielona jest na bloki tematyczne poświecone zwierzętom polskim, ( zielone tła), zwierzętom sportretowanym podczas egzotycznych podróży ( czerwone tła), i zwierzętom morskim ( tła niebieskie).

Wystawa trwała będzie do połowy września. Zachęcamy do obejrzenia jej w niezwykłych wnętrzach Galerii. Z pewnością to miejsce zasługuje na to, by odwiedzało je więcej osób.

Zobacz także
Thumb dsc 6526
Kaliszanie mają wielkie serca! Odbył się koncert...
Thumb jp2 2018 2
Ofiarnie w wakacje
Thumb article img 6534
Już dziś mecz Polska - Kolumbia! Zapraszamy do s...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
więcej»
Bico australia 20131216 146n120