Zwycięstwo KKS-u przed meczem rozpoczynającym trzecią ligę

2015-08-04 13:02:00 Norbert Gałązka

Pewne zwycięstwo w ostatnim sparingu odnieśli seniorzy klubu KKS, którzy po trafieniach Michała Kucharskiego, Konrada Chojnackiego i Marcina Lisa ograli Victorię Ostrzeszów 3:0.

Mecz z ostrzeszowskim czwartoligowcem był ostatnim sprawdzianem Dumy Kalisza przed meczem inaugurującym trzecią ligę z Jarotą Jarocin. Kakaesiacy bez większych problemów ograli Victorię 3:0, odnosząc tym samym czwarte sparingowe zwycięstwo.

Dwa pierwsze trafienia kakaesiaków kibice zobaczyli już w pierwszej połowie. W 36. minucie spotkania wynik mecz otworzył Michał Kucharski, który dobił strzał Błażeja Ciesielskiego, a zaledwie dwie minuty później pewnie w ostrzeszowskiej bramce piłkę ulokował Konrad Chojnacki.

Tradycyjnie już w drugiej połowie trener Krzysztof Pawlak dał pograć zmiennikom, co jednak nie przełożyło się na gorszą jakość kaliszan. Kakaesiacy nadal dominowali nad czwartoligowcem a zwieńczeniem ich zmagań był gol Marcina Lisa, który w przerwie zmienił Konrada Chojnackiego. Kakaesiacy mogli wygrać jeszcze wyżej, jednak w 85. minucie Łukasz Grabowski huknął jak z armaty centralnie w poprzeczkę.
Teraz kaliszan czeka tydzień treningów, a już w sobotę inauguracyjne spotkanie z Jarotą Jarocin. Ten mecz zaplanowany jest na godzinę 19:25.

Zapraszamy wszystkich kibiców!

1 sierpnia 2015, 16:00 – Stadion Miejski w Kaliszu
KKS Kalisz – Victoria Ostrzeszów 3:0 (2:0)
1:0 Tomasz Kucharski 36. min, 2:0 Konrad Chojnacki 38. min, 3:0 Marcin Lis 66. min

Sędziowali: Damian Ostrychalski oraz Mateusz Matuszak, Paweł Michalak

KKS Kalisz: Marcin Żółtek – Filip Sówka (61. Michał Grzesiek), Damian Czech, Jacek Paczkowski (61. Jacek Gajewski), Łukasz Grabowski, Mateusz Gawlik, Stayko Stoychev (61. Adam Majewski), Ivelin Kostov, Błażej Ciesielski, Konrad Chojnacki (46. Marcin Lis), Michał Kucharski (61. Remigiusz Malicki)