Oferujemy:
- pracę dla dużej, międzynarodowej firmie, będącej pionierem w branży sprzedaży elektronicznej
- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą
wynagrodzenie 16 złotych brutto/h
- możliwość uzyskania do 15% premii
- niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
- obiady pracownicze za 1 zł
- możliwość awansu na team leadera (wynagrodzenie nawet do 23 złotych brutto/h)
- jeżeli po zatrudnieniu polecisz nam nowego pracownika, możesz zyskać 1600 złotych brutto za każdą poleconą osobę!

Kontakt: 222 508 000
Rekrutacja online: http://www.adecco.pl/magazyn

Zakres obowiązków:
- wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
- przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych
- pobieranie zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych
pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów
- odbieranie produktów

Wymagania:
- zdolność do częstego przenoszenia i pchania ciężarów do 15 kilogramów
- zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych
- gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
- umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz skrzynki mailowej
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

http://www.adecco.pl/magazyn , 222 508 000

25 paź 13:23

Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia

Thumb obrazek 62
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb  mg 7002
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb towers
Sklep Bico Australia
Thumb img 7818
Magic Garden Hostel
więcej»

Bico australia 20131216 146n120