55
Serducho30x28
GŁOSUJ
Strefaarchitekta

Adres: UL. SKARSZEWSKA 42/1, 62-800 KALISZ

Telefon: 62 502 10 15

Fax: 62 502 20 66

Email: monika.lubniewska@strefaarchitekta.pl

Strona www: strefaarchitekta.pl

Unikalne wnętrze w którym powstają unikalne wnętrza. Strefa Architekta to miejsce w którym można uzyskać poradę architekta, wybrać elementy wyposażenia łazienki, szczególne rodzaje płytek ceramicznych, a to wszystko w naprawdę ciekawie zaprojektowanym otoczeniu.

Dobry design sprzyja twórczemu myśleniu. Ta myśl sprawdza sie w kaliskiej Strefie Architekta – salonie, który nie jest ani sklepem, ani biurem projektowym, ale nowoczesnym połaczeniem tych funkcji.

Z jednej strony wchodząc do Strefy Architekta, możemy wybrać spośród kilkuset nieprzypadkowo dobranych płytek ceramicznych i elementów wyposażenia łazienek.

Z drugiej strony, w Strefie Architekta możemy umówić się z architektem i omówić kwestie związane z zaprojektowaniem naszego wymarzonego wnętrza.

To wszystko odbywa się w otoczeniu, które można zdecydowanie uznać za najlepiej zaprojektowane wnętrze w Kaliszu. Wystarczy przyjść i przekonać się jak ładnie i nowocześnie może wyglądać miejsce w którym architekt przemyślał każdy szczegół. Nie ma tu przypadkowości, zadbano o każdy metr kwadratowy przestrzeni. Czy trzeba lepszej rekomendacji dla usług architektów?

Strefa Architekta to nowatorska koncepcja punktów, przełamujących tradycyjne podejście do projektowania wnętrz i dobierania elementów wyposażenia.

Najlepiej przyjść do Strefy Architekta i przekonać się naocznie, że świat wokół nas może być znacznie bardziej piękny i dopracowany.

Zdjęcia


Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Zdz calisia banner2016

Zawalcz o lepszą pracę!

Marzysz o lepszej pracy? Brakuje Ci pewnych kwalifikacji, kompetencji lub umiejętności? Skorzystaj z naszych kursów i szkoleń. Postaraj się by znaleźć pracę, która będzie Cię w pełni satysfakcjonować. Przekonaj się jakie to proste i łatwe. Skontaktuj się z nami …
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama ParkArticle img 4973

Jest przełom! Ręczni podjęli SRS Czuwaj Przemyśl. Kalisz wygrywa 31...Article z19950581v pizzeria oliwa  2

Międzynarodowy Dzień Pizzy
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zrzut ekranu 2011 10 18  godz. 17.03.22
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zakra
Msm icon 30
Zakra
więcej»

Bico australia 20131216 146n120