94
Serducho30x28
GŁOSUJ
Strefaarchitekta

Adres: UL. SKARSZEWSKA 42/1, 62-800 KALISZ

Telefon: 62 502 10 15

Fax: 62 502 20 66

Email: monika.lubniewska@strefaarchitekta.pl

Strona www: strefaarchitekta.pl

Unikalne wnętrze w którym powstają unikalne wnętrza. Strefa Architekta to miejsce w którym można uzyskać poradę architekta, wybrać elementy wyposażenia łazienki, szczególne rodzaje płytek ceramicznych, a to wszystko w naprawdę ciekawie zaprojektowanym otoczeniu.

Dobry design sprzyja twórczemu myśleniu. Ta myśl sprawdza sie w kaliskiej Strefie Architekta – salonie, który nie jest ani sklepem, ani biurem projektowym, ale nowoczesnym połaczeniem tych funkcji.

Z jednej strony wchodząc do Strefy Architekta, możemy wybrać spośród kilkuset nieprzypadkowo dobranych płytek ceramicznych i elementów wyposażenia łazienek.

Z drugiej strony, w Strefie Architekta możemy umówić się z architektem i omówić kwestie związane z zaprojektowaniem naszego wymarzonego wnętrza.

To wszystko odbywa się w otoczeniu, które można zdecydowanie uznać za najlepiej zaprojektowane wnętrze w Kaliszu. Wystarczy przyjść i przekonać się jak ładnie i nowocześnie może wyglądać miejsce w którym architekt przemyślał każdy szczegół. Nie ma tu przypadkowości, zadbano o każdy metr kwadratowy przestrzeni. Czy trzeba lepszej rekomendacji dla usług architektów?

Strefa Architekta to nowatorska koncepcja punktów, przełamujących tradycyjne podejście do projektowania wnętrz i dobierania elementów wyposażenia.

Najlepiej przyjść do Strefy Architekta i przekonać się naocznie, że świat wokół nas może być znacznie bardziej piękny i dopracowany.

Zdjęcia


Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article light 300x300

Cała prawda o żywności typu light…
Thumb sahara 2 2014
Msm icon 30
Sahara Pizza Grill
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
Thumb zdj cie nr 1
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb 1
Msm icon 30
Sklep Firmowy Jutrzenka-Ziołopex
więcej»

Bico australia 20131216 146n120