374
Serducho30x28
GŁOSUJ
Att00250

Adres: Łaszków 8 B; 62- 814 Blizanów

Telefon: 62 760 84 00

Fax: 62 751 08 06

Email: biuro@kristoff.pl

Strona www: www.kristoff.pl

Hotel Kristoff*** to nowoczesny i atrakcyjny obiekt położony w Łaszkowie, z którego goście mają prosty i szybki dojazd do Kalisza. Swoim klientom hotel oferuje 25 pokoi, 2 luksusowo wyposażone apartamenty, restaurację, bar i nowoczesne sale konferencyjne, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Komfort zapewniają gościom wyjątkowo wyposażone pomieszczenia. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, posiada telewizję satelitarną, telefon i bezprzewodowy dostęp do internetu. Goście apartamentów mają dodatkowo zapewniony poczęstunek powitalny, szlafrok i kapcie oraz dostarczaną codziennie świeżą prasę.

Ponadto Hotel Kristoff*** posiada przestronne i odpowiednio wyposażone sale konferencyjne, które pomieszczą nawet 300 osób. Każda z nich jest zaopatrzona w niezbędny sprzęt techniczny i nowoczesny system nagłaśniający istotny podczas organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań. Do obsługi każdego spotkania biznesowego hotel zapewnia opiekę konsultanta, który zadba o prawidłowy przebieg całości spotkania, zapewni szybką i profesjonalną realizację wszystkich Państwa życzeń.

W hotelu znajduje się bar i restauracja, w których goście mogą posmakować ekskluzywnych alkoholi z całego świata oraz wyjątkowych dań kuchni polskiej, jak i międzynarodowej, przygotowanej przez najlepszych kucharzy. Restauracja jest również idealnym miejscem do świętowania uroczystości. Dla najmłodszych gości hotel oferuje dziecięcą kartę menu, krzesełko oraz sztućce dla dzieci i jednorazowe śliniaczki.

Hotel Kristoff*** zajmuje się również kompleksową organizacją wesel i innych przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych oraz wszelkiego typu atrakcji. Hotel zapewnia profesjonalną pomoc w organizacji każdego szczegółu przyjęcia, począwszy od “skomponowania” menu, aż po wybór odpowiednich kompozycji kwiatowych, oprawy muzycznej, organizację transportu, koordynację całej uroczystości oraz inne usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia..

Z myślą o wygodzie i komforcie gości Hotel Kristoff***udostępnia przechowalnię bagażu, ogród, nieodpłatny i bezpieczny parking, a dla najmłodszych gości przewijak, wanienkę oraz specjalne krzesełko.

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb att00250
Msm icon 30
Hotel Kristoff
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»
Bico australia 20131216 146n120