94
Serducho30x28
GŁOSUJ
Zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24

Adres: Kalisz, ul. Śródmiejska 6-8

Telefon: 62 593 19 93

Email: richmond@richmond.com.pl

Strona www: richmond.com.pl

Richmond potrafi zaskoczyć. Pozytywnie. To miejsce nie jest tylko klubem o ciekawym wystroju. To miejsce spotkań – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Zapraszamy!

Najpierw masywne drewniane drzwi przy ul Śródmiejskiej. Za nimi długi korytarz, typowe wejście do klubu. Schodzimy ciekawymi schodami na dół i jesteśmy w luksusowym wnętrzu restauracji Richmond. Wystrój tego miejsca śmiało można porównać z dobrymi wzorcami wnętrz Art déco z całego świata. To niewątpliwie najbardziej “nowojorskie” wnętrze w Kaliszu.

Część restauracyjna jest zaskakująco przyjazna. A jedzenie? Nie ma co pisać na ten temat.Trzeba spróbować! Wystarczy powiedzieć, że szef kuchni potrafi dorównać wystrojowi wnętrza. W menu lunchowym znajdziemy na przykład: zupę neapolitańską z groszkiem ptysiowym, schab faszerowany kapustą i grzybami w złocistej panierce,
podany z ziemniakami pieczonymi oraz sałatką z ogórka kiszonego, czerwonej cebuli i jabłka.

Richmond to miejsce dobrych spotkań. Żeby zachęcić Was do poznania tej wyjątkowej atmosfery, restauracja wprowadziła świetną ofertę: lunch za 18 złotych!

To praktyka stosowana przez bardzo dobre restauracje na całym świecie. W Polsce zwyczaj ten stosowany jest np: w Warszawie Wschodniej – trendowej restauracji w stolicy. Lunch to doskonała okazja, żeby spotkać się z kimś – służbowo, albo prywatnie. Lunch w przyjaznej cenie, w dodatku w niepowtarzalnym wnętrzu, to zupełnie nowa jakość w naszym mieście. To dobry powód, żeby wreszcie ruszyć się z domów i biur i zjeść coś – nie bójmy się powiedzieć – z klasą.

Czego można chcieć więcej? No może kawę po dobrym lunchu. I na to znajdzie się sposób. W Richmond, pierwsze pięć osób, które przyjdą na lunch (podawany jest między 12 a 17) otrzyma gratis filiżankę dobrze zaparzonego napoju.

Zatem zapraszamy na ul. Śródmiejską 6-8 po zupełnie nowe doświadczenie.
Restauracja: niedziela – poniedziałek: 12 – 22
Klub: piątek – sobota: 20 – 4

Oczywiście jest też popularny profil na facebook:
www.facebook.com/RichmondMusicClubRestaurant
na którym ponad 1600 osób już polubiło wyjątkowość tego miejsca.

Richmond Music Club & Restaurant
Kalisz, ul. Śródmiejska 6-8
www.richmond.com.pl
richmond@richmond.com.pl
Tel. 62 593 19 93

Zdjęcia


Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article light 300x300

Cała prawda o żywności typu light…
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb zrzut ekranu 2011 10 18  godz. 17.03.22
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»

Bico australia 20131216 146n120