54
Serducho30x28
GŁOSUJ
Wejscie 4

Adres: ul. Zdrojowa 5, 62-860 Opatówek

Telefon: 502 288 163

Email: aanczykowska@colian.pl

Strona www: www.restauracjazdrojowa.com.pl

Restauracja “Zdrojowa” jest częścią Kompleksu Rehabilitacyjno – Szkoleniowego, na który składają się:
- Centrum Rehabilitacyjne “Medi-Col”
- Restauracja ZDROJOWA
- Sklep Firmowy

Restauracja “Zdrojowa” rozpoczęła swoją działalność na początku 2009 roku, świadcząc usługi cateringowe dla pracowników przedsiębiorstwa Jutrzenka Colian sp. z o. o. w Opatówku. Pierwszych gości powitaliśmy w maju 2009 roku rozpoczynając sezon komunijny. W ciągu tygodnia oraz podczas weekendów gościmy w naszej restauracji wielu licznych gości. Koniec roku 2009 zakończyliśmy szałowym Balem Sylwestrowym. Na początku lutego 2010 roku odbył się pierwszy bal karnawałowy, a w marcu swoją obecnością zaszczyciła nas wokalistka Urszula wraz z zespołem.

Organizujemy bankiety, komunie, wesela, stypy, rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe, szkolenia i konferencje z pełnym wyżywieniem. Wyśmienite jedzenie, niepowtarzalny klimat oraz kompetentna obsługa to tylko nieliczne atuty naszej restauracji. Ilość miejsc w restauracji w ustawieniu stojącym przewidziana jest na 100 osób a w ustawieniu siedzącym 60 osób. Restauracja dysponuje ogródkiem piwnym oraz ogródkiem rekreacyjnym, gdzie wśród pięknych kwiatów i krzewów Goście mogą zażywać odpoczynku. Bezpośrednio przy restauracji znajduje się duży parking samochodowym z bardzo łatwym dojazdem.

Przy Restauracji znajduje się nowoczesna sala konferencyjno – szkoleniowa wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne.

Do Restauracji “Zdrojowa” zapraszamy:
od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00 – 21.00

Biuro restauracji czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 – 16.00
telefon kom.: 502 288 163
adres e-mail: aanczykowska@colian.pl

Zdjęcia


Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Zdz calisia banner2016

Zawalcz o lepszą pracę!

Marzysz o lepszej pracy? Brakuje Ci pewnych kwalifikacji, kompetencji lub umiejętności? Skorzystaj z naszych kursów i szkoleń. Postaraj się by znaleźć pracę, która będzie Cię w pełni satysfakcjonować. Przekonaj się jakie to proste i łatwe. Skontaktuj się z nami …
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama ParkArticle img 4973

Jest przełom! Ręczni podjęli SRS Czuwaj Przemyśl. Kalisz wygrywa 31...Article z19950581v pizzeria oliwa  2

Międzynarodowy Dzień Pizzy
Thumb strefaarchitekta
Msm icon 30
Strefa Architekta
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
więcej»

Bico australia 20131216 146n120