136
Serducho30x28
GŁOSUJ
Empik

Adres: Al.Wolności 6

Telefon: 62 757 25 20

Email: sjo.kalisz@empikschool.com

Strona www: www.empikschool.com

Nauczymy języka. Każdego.

Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy szkołą z tradycjami, istniejemy od 1949 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – wiemy jak skutecznie uczyć języków obcych.
Empik School to największa i najdłużej działająca sieć 38 szkół języków obcych w Polsce. Rocznie uczymy ponad 50 000 osób.

Nasza szkoła w Kaliszu oprócz bogatej oferty kursów językowych prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów to także autoryzowane centrum egzaminacyjne. Z nami przygotujesz się i zdasz egzaminy City & Guilds, TELC, LCCI, ale również FCE, CAE, i CPE organizowane przez British Council oraz maturę . Dla dzieci przeprowadzamy egzaminy Cambridge YLE i City & Guilds – English for Young Learners o różnym stopniu zaawansowania.

Możemy pochwalić się znakomitym zespołem lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, którzy swoją pozytywną energią potrafią zachęcić Słuchaczy do nauki. W naszej szkole uczą również nauczyciele z zagranicy (native speakers) z pełnym przygotowaniem metodycznym, wyższym wykształceniem oraz kwalifikacjami do nauczania języka (CELTA, TESOL). Wśród naszych lektorów są autorzy podręczników i pomocy dydaktycznych oraz egzaminatorzy ww. egzaminów międzynarodowych i maturalnych, którzy doskonale wiedzą jak skutecznie przygotować Słuchaczy do tych ważnych egzaminów. Przede wszystkim jednak zatrudniamy lektorów z pasją i niejednokrotnie z praktyką zagraniczną.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak i firm. Szkoła stwarza warunki do korzystania na zajęciach z nowoczesnych technologii: podręczniki (renomowanych firm) zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, a nasi słuchacze uczą się w komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny, co daje możliwość prowadzenia zajęć nie tylko atrakcyjnych dla słuchacza, ale przede wszystkim skutecznych.
Na co dzień słuchacze empik school Kalisz mogą bezpłatnie korzystać z wielu dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: konwersacje językowe, kawiarenka internetowa, biblioteczka językowa, czy platforma ćwiczeń językowych online, a dzieci dodatkowo z ciekawych zajęć pozalekcyjnych w ramach drama club i explorers club.
Jak uczymy?

Opracowaliśmy, autorską metodę skutecznego uczenia się języka obcego – Metodę interakcyjno-sekwencyjną The INSELL Method, która zakłada rozwijanie umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach i opiera się na 4 podstawowych założeniach:
Interakcyjności – dzięki której uczysz się języka obcego w sposób naturalny, tak jakbyś przebywał za granicą.
Sekwencyjności – pozwala ona krok po kroku poznać poszczególne elementy języka, uczyć się w sposób zorganizowany,
Indywidualizacji – bo dla nas ważny jest Twój indywidualny styl uczenia się,
Autonomii – nauczysz się jak w sposób samodzielny i niezależny doskonalić język.
Idea jest prosta : rozumiesz, mówisz, czytasz, piszesz.
W empik school słuchacz posługuje się językiem obcym od pierwszej lekcji, wykonując ćwiczenia zbliżone do zadań jakie stawia przed nim życie. Poznaje nie tylko język, ale również zasady porozumiewania się z  przedstawicielami innych narodowości i kultur. W naszej szkole nauka języka nie polega na opanowywaniu gramatyki i słówek, lecz na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.
Jakich języków uczymy:
Angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego a nawet japońskiego. Na specjalne zamówienie jesteśmy również w stanie zorganizować zajęcia z języka innego niż wymienione. W empik school możesz nauczyć się każdego języka obcego rozpoczynając naukę od właściwego dla siebie poziomu (przechodzisz kwalifikację wstępną na poziom, rozwiązujesz test i rozmawiasz z lektorem). Cechą wyróżniającą empik school jest indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Uczysz się aktywniej i skuteczniej, ponieważ prowadzący zajęcia lektorzy uwzględniają Twoje predyspozycje, doświadczenie i potrzeby językowe. Analizują indywidualny styl uczenia się i efektywnie wykorzystują go w procesie nauczania.

Kogo uczymy?

Dzieci w ramach programu KIDS LOVE ENGLISH ( Kids 4-5 lat, Juniors1 6-7 lat, Juniors2 7-9/10 lat, Juniors3 10/11-12 lat). Dodatkowo zapraszamy dzieci na bezpłatne zajęcia teatralne Drama Club oraz na zajęcia Klubu Odkrywcy (organizowanego we współpracy z National Geographic). Oprócz zajęć z języka angielskiego w swojej ofercie mamy także hiszpański dla dzieci (a także rosyjski i niemiecki w przypadku większego zainteresowania).
Grupy gimnazjalne, (Teens 13-15 lat), młodzież licealną i studentów (students 16-26 lat) z nami możesz przygotować do się do matury, egzaminu gimnazjalnego i do egzaminu międzynarodowego .
Dorosłych, także od podstaw oraz pracowników różnych firm, na kursach ogólnych i specjalistycznych: biznesowych, prawniczych, technicznych itp., w siedzibie naszej szkoły lub na terenie danej firmy. Oprócz kursów standardowych i egzaminacyjnych proponujemy także bardzo popularne obecnie kursy konwersacyjne z native speakerem oraz intensywne kursy wakacyjne (lipiec, sierpień lub wrzesień).

Twoja szkoła tam gdzie Ty

Empik school online to idealne rozwiązanie dla osób dla który liczy się: czas i miejsce nauki, kontakt z lektorem, efektywność, komfort nauki, jakość nauczania, nowoczesność, elastyczność, indywidualizm. Aby mieć dostęp do empik school online potrzebny jest tylko komputer i połączenie z Internetem. Uczysz się w domu, w pracy, na wakacjach, z dowolnego miejsca na świecie, z najwyższą jakością nauczania, z najlepszymi lektorami, w małych grupach, używając najnowszych materiałów, w nowoczesny sposób, z całkowitą gwarancją. Uczysz się i nigdy nie tracisz zajęć – wszystkie zajęcia są nagrywane i możesz je odtwarzać tyle razy ile chcesz i kiedy chcesz.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do siedziby naszej szkoły.

Jesteśmy również na Facebooku gdzie na profilu empik school znajdziesz ciekawostki językowe, konkursy, oferty specjalne i nowości z życia empik school.

Zdjęcia


Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article odpowiednio skomponowany posilek 11333 l

Nakarm swój mózg!
Thumb zrzut ekranu 2011 10 18  godz. 17.03.22
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb yamaha logo
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna YAMAHA
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
więcej»
Bico australia 20131216 146n120