143
Serducho30x28
GŁOSUJ
Img 7818

Adres: Jagodowa 16

Telefon: 600736110, 535131070

Email: rezerwacje@mg-hostel.pl

Strona www: mg-hostel.pl

Magic Garden Hostel to NAPRAWDĘ unikalne miejsce! Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy to wnętrze, było jasne, że nadaje się świetnie na klimatyczny hostel.
Goście mogą tu czuć się fantastycznie: spokojna dzielnica, bliskość rzeki, ale i centrum najstarszego miasta w Polsce. Dla zakupoholików pobliskie galerie czekają codziennie.
Kalisz to miasto, w którym wiele się dzieje: szkolenia, biznes, turystyka, i sport rozwijają się w dużym tempie.

Magic Garden Hostel pozwala Wam się zrelaksować w kompletnie spokojnej atmosferze, ale jednocześnie jesteście zawsze blisko centrum Kalisza.

Dogodna lokalizacja to podstawa. Z naszego hostelu jest zaledwie 1600 m do Ratusza w Kaliszu, 2000 m do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego położonego na skraju parku miejskiego – drugiego najstarszego parku w Polsce (Ogród Saski w Warszawie był pierwszy).

Zakupy?
Do najbliższego centrum handlowego, Galerii Kalisz macie zaledwie 10 minut spacerem. Pozostałe galerie są w odległości ok. 1200m (Galeria Tęcza) i około 3 km (Galeria Amber) – położona tuż obok dworca PKP i PKS KALISZ.

Rozrywka?
Liczne restauracje i kluby są rozsiane po całym centrum miasta, tuż obok Ratusza. Do szybkiej przekąski w MC Donald’s macie raptem 5 minut pieszo. Mamy w Kaliszu jeden z najlepszych Sushi Barów w Europie. A jakby co, można u nas zamówić catering.

Komunikacja?
Przystanki autobusowe są o przysłowiowy “rzut beretem”. Do stacji PKP i PKS mamy 3 kilometry. Najlepiej dojechać autobusem lub taksówką (ok. 10 zł).

Woda?
Kalisz nazywany jest Wenecją Polski – w mieście jest ponad 30 mostów i mostków. Rzeka i jej kanały są prawie wszędzie:) W pobliżu Kalisza znajdziecie zalew Szałe (żeglarstwo, kajaki), Gołuchów ( kąpiele i rowerki wodne ). Rowerki wodne możecie wypożyczyć też na Prośnie i przepłynąć się pod mostami Kalisza (Trybunalski i Teatralny). 16 kilometrów od Kalisza jest też zalew Murowaniec – prowadzi do niego szlak rowerowy. 

Czy wspomnieliśmy, że nasz hostel jest miejscem przyjaznym dla rowerzystów? Można je u nas bezpiecznie przechować.

Historia?
Jedno z najstarszych stanowisk archeologicznych Polski, historyczne Zawodzie, w komplecie z rekonstrukcją chat, murów i wież obronnych jest w zasięgu dłuższego spaceru wzdłuż Prosny. Na Zawodziu często można napotkać rekonstruktorów, odtwarzających dawne metody produkcji mięs, garnków, napojów.

W centrum Kalisza znajdziecie sporo urokliwych i romantycznych miejsc i uliczek. Kościoły, kamienice i brukowane uliczki – spodobają Wam się z pewnością.

Oferujemy:
- przestronne komfortowe pokoje z balkonami:  jedno -, dwu – i wieloosobowe,
- bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu, 
- miłą i profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim, 
- możliwość spędzenia wolnego czasu w przyjaznym ogrodzie, 
- monitoring video 24h, dostęp na kartę , indywidualne zamykane szafki.

Przygotowane przez nas noclegi to gwarancja komfortu i możliwość odpoczynku po ciężkim dniu. Atrakcyjne ceny, zróżnicowany wybór pokoi oraz niepowtarzalny klimat – to nasze atuty.

Przyjedźcie i zobaczcie sami…

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
więcej»
Bico australia 20131216 146n120