Galeria Wieża Ciśnień zaprasza na kolejny koncert z cyklu “Ciśnienie na muzykę”. Koncert Magdaleny Kowalczyk odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

Magdalena Kowalczyk – gitarzystka z Sieradza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu, studentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu, tegoroczna dyplomantka w PSM I i II st. w Zduńskiej Woli.

Laureatka konkursów: Fingerstyle Feeling Festival czy Warsaw Fingerstyle Festival.

Gitarzystka współpracuje z niemiecką firmą gitarową Baton Rouge Guitar. Dzięki tej współpracy występowała już w Berlinie, Hamburgu, Blomberg czy Frankfurcie.

Sama o sobie nie lubi mówić wiele – Wolę wyrażać emocje muzyką i dzielić się nią z słuchaczami – mówi Magdalena Kowalczyk. Autentyczność oraz wrażliwość są jej znakami rozpoznawczymi.

W tym roku, współpracując z Baton Rouge Guitar, gitarzystka nagrała pierwszą, autorską płytę “Emotions”. Znajdują się na niej autorskie utwory, które zostały skomponowane pod wpływem różnych emocji, wynikających przeważnie z nowych, trudnych doświadczeń życiowych.

Ilość miejsc na koncercie jest ograniczona, na zgłoszenia czekamy pod telefonem 627664340. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Galeria Wieża Ciśnień, Górnośląska 66a,Kalisz

grudzień 14, 2018 18:30

ZdjęciaThumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»
Bico australia 20131216 146n120