Jak się ma kultura w Kaliszu? Czego jej potrzeba? Jak najlepiej wykorzystać potencjał miasta, instytucji, mieszkańców i organizacji? Kaliska Inicjatywa Miejska zaprasza na spotkanie z Łukaszem Molskim — 10 grudnia o godz. 18:00 w Restauracji KTW Park.

W przyszłym roku ruszą prace nad powstaniem trzech miejsc na kulturalnej i społecznej mapie miasta – Centrum Organizacji Pozarządowych, Akceleratora Kultury i Domu Sąsiedzkiego. Nowa kadencja samorządu to również okazja do rozmowy o planach na kulturę, czyli o polityce kulturalnej.

Jesienią Kaliska Inicjatywa Miejska zebrała podstawowe informacje o kulturze w mieście. Teraz zaprasza na spotkanie o tym, co czeka Kalisz w najbliższym czasie w tym obszarze.

Gościem Kaliskiej Inicjatywy Miejskiej będzie Łukasz Molski z Koszalina – miasta pod wieloma względami podobnego do Kalisza. Od lat aktywy w środowisku kultury i organizacji pozarządowych, Łukasz podzieli się z nami doświadczeniami twórcy, animatora i odbiorcy kultury.

Łukasz Molski — pedagog, dramaturg, reżyser, producent wydarzeń kulturalnych, animator społeczności lokalnych. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademii Sztuki. Fundator Fundacji Chłopaki Znad Morza, aktywnie biorący udział w działaniach Fundacji. Prowadzi warsztaty rozwijające kreatywne myślenie oraz działania międzypokoleniowe. Koordynował realizację ponad dwustu wydarzeń plenerowych, w tym o charakterze imprez masowych. Współpracuje z koszalińską Pracownią Pozarządową przy działaniach wspierających lokalne organizacje pozarządowe.

Restauracja KTW Park w Kaliszu

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»
Bico australia 20131216 146n120