Jeden z najzabawniejszych i najbardziej popularnych kabaretów, już 16 maja zawita do Kalisza! Przyjedzie do nas z najnowszym programem “To jest chore”. Dobra zabawa, zaskakujące puenty i spora dawka absurdu – zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, na występ Kabaretu Młodych Panów!

Kabaret Młodych Panów to polska grupa kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

“To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. Program mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

To wystarczający powód aby przyjść na występ kabaretu który przedstawi występ na najwyższym poziomie. Panowie zgrabnie połączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukażą świat we właściwych proporcjach choć…

Zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów 16 maja, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, o godzinie 17:30 i 20:30.

Bilety do kupienia: biletowakasa.pl

Strona internetowa i profil facebookowy Kabaretu Młodych Panów: www.kmp.art.pl, www.facebook.com/KabaretMlodychPanow

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/726748121025252

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Calisia.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów, 16 maja, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Wystarczy zacytować 4 najzabawniejsze według Was puenty/żarty pochodzące ze skeczów Kabaretu Młodych Panów.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując KMP a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy 30 kwietnia.

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb music store sluchawki
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»