Zapraszam Cię w niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków – TRANSGONG MEDICINA

Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie.

Podczas kąpieli w dźwiękach Twoje ciało i umysł wprowadzane zostaną w stan głębokiego relaksu, świadomego snu, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywniają się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania siebie i własnego ciała. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Oczyszczające dźwięki gongu mają tak potężne działanie, że ich wibracja dociera do najgłębszych i najdalszych sfer subtelnych człowieka. Wywołuje ona stan głębokiej medytacji i oczyszczenia. Pojawia się uczucie spokoju, ukojenia, w którym człowiek doświadcza jednocześnie dźwięku i ciszy, bycia jednym ze wszystkim w wielkiej symfonii stworzenia….
Przewodnikiem po świecie dźwięków będzie Sławek Chodorowicz,

Koncert odbędzie się we wtorek -19 czerwca o godzinie 17:00

Miejsce : ul. Lipowa 5, Kalisz (ZEN YOGA & Therapy )
Cena biletu : 30 zł
Czas trwania : 60 minut
Bilety dostępne na miejscu w dniu koncertu.

koncert odbywa się “na leżąco” więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)
Liczba miejsc ograniczona, zapisz się już dziś pod nr: 664 207 600 (Renata)

Po koncercie, będzie można zapisać się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem .

Sławek Chodorowicz od dziecinstwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w zespołach niezależnych. Osiem lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od siedmiu lat zajmuje się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestnik wielu spotkań i warsztatów prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał między innymi u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich. Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną.(www.dotykdlazdrowia.com.pl). Jest członkiem zespołu Chakra Zu – Transgong Medicina,

Lipowa 5, Kalisz - ZEN YOGA & Therapy

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120