14 marca (środa) odbędzie się kolejny, już VII Koncert kameralny na WP-A pt. „Muzyka łączy”. Złożą się na niego różnorodne utwory muzyki poważnej – od baroku przez romantyzm po współczesność, w tym przeboje muzyki filmowej.

- Muzyka połączy studentów w liczne duety, ale zabrzmi także kwartet smyczkowy, a nawet kwintet dęty. Wystąpią również wykładowcy Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej i zaproszeni przez studentów goście. Po raz pierwszy będzie można usłyszeć studentów z Turcji w ich rodzimym, ale także polskim repertuarze – zapowiada dr hab. Dorota Całek z Zakładu Edukacji Muzycznej. - Licznie zaprezentują się wokaliści i pianiści, wystąpi także gitarzystka i skrzypaczka oraz jej koleżanki z kwartetu smyczkowego. Zabrzmią kilkakrotnie instrumenty dęte, w tym pierwszy raz puzon i tuba z towarzyszeniem fortepianu.

Studenci i wykładowcy zapraszają wszystkich, którzy lubią słuchać muzyki klasycznej, a także tych, którzy dopiero chcieliby poznać jej wielkie bogactwo. Dla wszystkich będzie to wieczór pełen muzycznych odkryć.

Zapraszamy – Sala Kameralna WP-A, 18.00. Wstęp wolny.

Sala Kameralna WP-A

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120