Uwaga – do 19 listopada w Leroy Merlin trwa akcja, podczas której na każdego Bohatera Domu czeka wiele atrakcji i korzystnych promocji. Biało czerwone stroje polskiej reprezentacji piłki nożnej, zielona murawa i gorące okrzyki zagrzewające do walki – w takim klimacie rozpoczęła się największa handlowa akcja pod hasłem " Dni Bohatera Domu ". W tym roku akcja trwa od 4 do 19 listopada i jest świętem zarówno dla Klientów, jak i Pracowników sklepu.

“Dni Bohatera Domu” – to akcja handlowa inna niż wszystkie ze względu na towarzyszącą zakupom wspaniałą atmosferę. Tworzą ją pracownicy sklepu, którzy w tym czasie dekorują sklep według własnego pomysłu.

W tym roku Klienci zostali przywitani biało-czerwonymi strojami polskiej prezentacji piłki nożnej i okrzykami kibica zagrzewającymi do walki.

Uroczysty i zabawny klimat jest formą podziękowania za zakupy w naszym sklepie, jak również wolą tworzenia bliższych relacji z Klientem poprzez pokazanie innego oblicza handlu – mówi Dominika Adamus z kaliskiego Leroy Merlin. Bogata oferta produktowa, licytacje, konkursy, hity cenowe i mnóstwo atrakcyjnych promocji to tylko niektóre z długiej listy atrakcji, jakie na Dni Bohatera Domu przygotował nasz sklep. Wszyscy odwiedzający nasz sklep w terminie od 4-19 listopada będą mogli sami spróbować swoich sił na boisku strzelając do bramki. Każdy trafiony gol będzie premiowany nagrodą.

Dni Bohatera Domu, które obchodzimy już od ponad 20 lat – to święto każdego z nas, ale to nasi klienci, ich marzenia, potrzeby, oczekiwania i emocje są zawsze w centrum uwagi. My wszyscy w Leroy Merlin wspieramy ich w dążeniu do celu, którym jest stworzenie doskonałego domu i ogrodu, od fundamentów po dach. Służymy naszą wiedzą i produktami, pomagamy podejmować najlepsze decyzje, wspieramy na każdym etapie budowy, modernizacji, wyposażenia czy dekoracji domu – wyjaśnia Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

W programie między innymi:

Oferta produktów przygotowanych specjalnie z okazji Dni Bohatera Domu dostępna wyłącznie w sklepach Leroy Merlin.

Promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Warto zwrócić uwagę, że asortyment sklepów obejmuje ok. 100.000 produktów niezbędnych do budowy, modernizacji czy wyposażenia domu, z czego kilkanaście tysięcy jest dostępnych wyłącznie w Leroy Merlin. Każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie.

Konkursy z nagrodami:

Pokaż jak się bawisz podczas Dni Bohatera Domu.
Zdjęcie opublikuj na profilu Leroy Merlin na Fb. Wygraj piłkę i koszulkę kibica. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

„Dekoruj i wygraj”: kup dwa dowolne produkty Command, udekoruj swoje mieszkanie i wyślij zdjęcie na adres konkursleroymerlin@albedomarketing.pl;

Wygraj karty upominkowe na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Loteria „Maluj i wygraj”: kup 2,5 l kolorowej farby Dulux. Wygraj karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin.

Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5000 zł i 50 kart o wartości 100 zł. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Wystawy najpiękniejszych storczyków w przeróżnych odmianach i kolorach. Szczegóły na www.facebook.com/kochamogrod;

Ponadto specjalne oferty w sklepie internetowym Leroy Merlin. Promocyjne ceny na zestawy mebli kuchennych, podłogi, produkty sanitarne, glazurę, narzędzia i akcesoria. Dostawa za 0 zł do paczkomatów Inpost (przy zamówieniu powyżej 49 zł.)

Szczegółowy program Dni Bohatera Domu znajduje się nawww.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin nie tylko, aby „upolować” super okazję i zakosztować sportowych emocji, ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu. Takie święto zdarza się tylko raz w roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i świętowania w Leroy Merlin Kalisz.

Leroy Merlin - Kalisz ul.Poznańska 121-131

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120