Uwaga – do 19 listopada w Leroy Merlin trwa akcja, podczas której na każdego Bohatera Domu czeka wiele atrakcji i korzystnych promocji. Biało czerwone stroje polskiej reprezentacji piłki nożnej, zielona murawa i gorące okrzyki zagrzewające do walki – w takim klimacie rozpoczęła się największa handlowa akcja pod hasłem " Dni Bohatera Domu ". W tym roku akcja trwa od 4 do 19 listopada i jest świętem zarówno dla Klientów, jak i Pracowników sklepu.

“Dni Bohatera Domu” – to akcja handlowa inna niż wszystkie ze względu na towarzyszącą zakupom wspaniałą atmosferę. Tworzą ją pracownicy sklepu, którzy w tym czasie dekorują sklep według własnego pomysłu.

W tym roku Klienci zostali przywitani biało-czerwonymi strojami polskiej prezentacji piłki nożnej i okrzykami kibica zagrzewającymi do walki.

Uroczysty i zabawny klimat jest formą podziękowania za zakupy w naszym sklepie, jak również wolą tworzenia bliższych relacji z Klientem poprzez pokazanie innego oblicza handlu – mówi Dominika Adamus z kaliskiego Leroy Merlin. Bogata oferta produktowa, licytacje, konkursy, hity cenowe i mnóstwo atrakcyjnych promocji to tylko niektóre z długiej listy atrakcji, jakie na Dni Bohatera Domu przygotował nasz sklep. Wszyscy odwiedzający nasz sklep w terminie od 4-19 listopada będą mogli sami spróbować swoich sił na boisku strzelając do bramki. Każdy trafiony gol będzie premiowany nagrodą.

Dni Bohatera Domu, które obchodzimy już od ponad 20 lat – to święto każdego z nas, ale to nasi klienci, ich marzenia, potrzeby, oczekiwania i emocje są zawsze w centrum uwagi. My wszyscy w Leroy Merlin wspieramy ich w dążeniu do celu, którym jest stworzenie doskonałego domu i ogrodu, od fundamentów po dach. Służymy naszą wiedzą i produktami, pomagamy podejmować najlepsze decyzje, wspieramy na każdym etapie budowy, modernizacji, wyposażenia czy dekoracji domu – wyjaśnia Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

W programie między innymi:

Oferta produktów przygotowanych specjalnie z okazji Dni Bohatera Domu dostępna wyłącznie w sklepach Leroy Merlin.

Promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Warto zwrócić uwagę, że asortyment sklepów obejmuje ok. 100.000 produktów niezbędnych do budowy, modernizacji czy wyposażenia domu, z czego kilkanaście tysięcy jest dostępnych wyłącznie w Leroy Merlin. Każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie.

Konkursy z nagrodami:

Pokaż jak się bawisz podczas Dni Bohatera Domu.
Zdjęcie opublikuj na profilu Leroy Merlin na Fb. Wygraj piłkę i koszulkę kibica. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

„Dekoruj i wygraj”: kup dwa dowolne produkty Command, udekoruj swoje mieszkanie i wyślij zdjęcie na adres konkursleroymerlin@albedomarketing.pl;

Wygraj karty upominkowe na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Loteria „Maluj i wygraj”: kup 2,5 l kolorowej farby Dulux. Wygraj karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin.

Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5000 zł i 50 kart o wartości 100 zł. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Wystawy najpiękniejszych storczyków w przeróżnych odmianach i kolorach. Szczegóły na www.facebook.com/kochamogrod;

Ponadto specjalne oferty w sklepie internetowym Leroy Merlin. Promocyjne ceny na zestawy mebli kuchennych, podłogi, produkty sanitarne, glazurę, narzędzia i akcesoria. Dostawa za 0 zł do paczkomatów Inpost (przy zamówieniu powyżej 49 zł.)

Szczegółowy program Dni Bohatera Domu znajduje się nawww.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin nie tylko, aby „upolować” super okazję i zakosztować sportowych emocji, ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu. Takie święto zdarza się tylko raz w roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i świętowania w Leroy Merlin Kalisz.

Leroy Merlin - Kalisz ul.Poznańska 121-131

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120