X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 28 września 2018 roku w Hotelu – Restauracja „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim.

Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach, to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców. W zeszłym roku uczestniczyło w nim ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą Patroni Honorowi, Sponsorzy oraz Media.

- Turniej szachowy to stała pozycja w naszym harmonogramie, w tym roku po raz drugi zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę organizując II edycję DGCS Biznes Forum. Zarówno X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open, jak i DGCS Biznes Forum umożliwią zarejestrowanym wcześniej uczestnikom rozbudowę profesjonalnej sieci kontaktów, o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów Grupy DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej – mówią organizatorzy.

DGCS Biznes Forum w tym roku odbędzie się przed turniejem szachowym od godz. 9:00, tak by każdy zawodnik/grający przedsiębiorca, miał możliwość wzięcia udziału także w tym wydarzeniu. Uczestnictwo w DGCS Biznes Forum umożliwi zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych. Udział w Forum Biznesowym jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i program będzie aktualizowany na stronie www.szachy.dgcs.pl

Uroczystą inaugurację turnieju poprowadzą Patroni Honorowi wraz z Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Na ceremonii zakończenia turnieju, wręczone zostaną puchary i nagrody dla najlepszych szachistów-przedsiębiorców. Uroczyste zamknięcie podsumuje wykład historyczny na temat Szachów, który poprowadzi Pan Paweł Dudziński. Pasjonat historii szachów, autor kilku pozycji literackich związanych z Szachami (m.in. Szachy Wojenne War Chess), nauczyciel gry w szachy, założyciel strony internetowej centrumszachowe.pl oraz redaktor MATa – oficjalnego czasopisma Polskiego Związku Szachowego.

Zwieńczeniem obu wydarzeń będzie wspólne spotkanie w Karczmie Borowianka dla zaproszonych gości.

Wpisowe dla wszystkich uczestników zgłoszonych do 21 września 2018 r. wynosi 300 zł + VAT, a w cenę wpisowego wchodzą:

• Uczestnictwo w DGCS OPEN 2018 – X Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w szachach.
• Faktura VAT za udział w konferencji i szkoleniu. • Licencja na DGCS System MAŁA FIRMA- oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej o wartości 1590 zł.
• Wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście po zakończeniu turnieju zaproszeni są na „Polskie jadło przy grillu” z okazji jubileuszu 10-lecia turnieju DGCS OPEN oraz obchodu „100-lecia Odzyskania Niepodległości w Polsce”.
Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali w poprzednich edycjach „złote zaproszenia” mają prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS OPEN 2018.

System rozgrywek:

• Zawodnicy grają w dwóch grupach: ◦ Grupa Bursztynowa ranking PZSzach 1000-1600 ◦ Grupa Diamentowa ranking PZSzach powyżej 1600
• Obie grupy grają systemem szwajcarskim, 9 rund, 10 minut na zawodnika i 3 sekundy za każdy ruch.
• Grupa diamentowa będzie zgłoszona do oceny rankingowej FIDE.
• Za zwycięstwo przyznawane jest 1 pkt, za remis 0,5 pkt.
• W przypadku równej ilości punktów obowiązuje następująca punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, progress, większa liczba zwycięstw, wyższy RUZ.

Grupa Bursztynowa jest dla zawodników z przedziału rankingowego 1000-1600. Zawodnicy, którzy nie brali wcześniej udziału w turniejach klasyfikacyjnych legitymują się rankingiem 1000. Górna granica tej grupy to szachiści z III kategorią szachową lub II kategoria kobieca. O przydziale do grupy decyduje kategoria szach., a nie ranking ELO.

Grupa Diamentowa jest dla zawodników, których ranking PZSzach jest wyższy niż 1600. W Polskim systemie rankingowym to szachiści, którzy mają minimum II kategorię szachową lub szachistki z kategorią II+. O przydziale do grupy decyduje kategoria szachowa, a nie ranking ELO. Grupa Diamentowa zgłoszona jest do oceny rankingowej FIDE.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Harmonogram turnieju:
• 10:00-13:00 – DGCS Biznes Forum (sala 5a)
• 11:30-12:30 – rejestracja zawodników (sala główna)
• 12:45 – zamknięcie list startowych
• 13:00 – ceremonia rozpoczęcia zawodów
• prelekcja historyczna Pawła Dudzińskiego
• 18:30 – ceremonia zakończenia
• 19:00 – Polskie jadło przy grillu dla wszystkich uczestników DGCS Open 2018. Harmonogram może być zmieniony. Sędzia główny decyduje i informuje kiedy rozpocznie się kolejna runda.

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy na: /szachy.dgcs.pl/formularz-rejestracyjny/

Zapraszamy również do obejrzenia relacji z poprzednich edycji: IX MPP w Szachach DGCS Open 2017 i DGCS Biznes Forum i VIII MPP w Szachach DGCS Open 2016.

Hotel – Restauracja „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim.

wrzesień 28, 2018 10:00

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
więcej»
Bico australia 20131216 146n120