X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach odbędą się 28 września 2018 roku w Hotelu – Restauracja „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim.

Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach, to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców. W zeszłym roku uczestniczyło w nim ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą Patroni Honorowi, Sponsorzy oraz Media.

- Turniej szachowy to stała pozycja w naszym harmonogramie, w tym roku po raz drugi zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę organizując II edycję DGCS Biznes Forum. Zarówno X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open, jak i DGCS Biznes Forum umożliwią zarejestrowanym wcześniej uczestnikom rozbudowę profesjonalnej sieci kontaktów, o potencjalnych partnerów biznesowych, inwestorów i podwykonawców. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów Grupy DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej – mówią organizatorzy.

DGCS Biznes Forum w tym roku odbędzie się przed turniejem szachowym od godz. 9:00, tak by każdy zawodnik/grający przedsiębiorca, miał możliwość wzięcia udziału także w tym wydarzeniu. Uczestnictwo w DGCS Biznes Forum umożliwi zdobycie nowych kontaktów oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych. Udział w Forum Biznesowym jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i program będzie aktualizowany na stronie www.szachy.dgcs.pl

Uroczystą inaugurację turnieju poprowadzą Patroni Honorowi wraz z Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Na ceremonii zakończenia turnieju, wręczone zostaną puchary i nagrody dla najlepszych szachistów-przedsiębiorców. Uroczyste zamknięcie podsumuje wykład historyczny na temat Szachów, który poprowadzi Pan Paweł Dudziński. Pasjonat historii szachów, autor kilku pozycji literackich związanych z Szachami (m.in. Szachy Wojenne War Chess), nauczyciel gry w szachy, założyciel strony internetowej centrumszachowe.pl oraz redaktor MATa – oficjalnego czasopisma Polskiego Związku Szachowego.

Zwieńczeniem obu wydarzeń będzie wspólne spotkanie w Karczmie Borowianka dla zaproszonych gości.

Wpisowe dla wszystkich uczestników zgłoszonych do 21 września 2018 r. wynosi 300 zł + VAT, a w cenę wpisowego wchodzą:

• Uczestnictwo w DGCS OPEN 2018 – X Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w szachach.
• Faktura VAT za udział w konferencji i szkoleniu. • Licencja na DGCS System MAŁA FIRMA- oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej o wartości 1590 zł.
• Wszyscy zawodnicy i zaproszeni goście po zakończeniu turnieju zaproszeni są na „Polskie jadło przy grillu” z okazji jubileuszu 10-lecia turnieju DGCS OPEN oraz obchodu „100-lecia Odzyskania Niepodległości w Polsce”.
Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali w poprzednich edycjach „złote zaproszenia” mają prawo do bezpłatnego udziału w tegorocznych Mistrzostwach Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS OPEN 2018.

System rozgrywek:

• Zawodnicy grają w dwóch grupach: ◦ Grupa Bursztynowa ranking PZSzach 1000-1600 ◦ Grupa Diamentowa ranking PZSzach powyżej 1600
• Obie grupy grają systemem szwajcarskim, 9 rund, 10 minut na zawodnika i 3 sekundy za każdy ruch.
• Grupa diamentowa będzie zgłoszona do oceny rankingowej FIDE.
• Za zwycięstwo przyznawane jest 1 pkt, za remis 0,5 pkt.
• W przypadku równej ilości punktów obowiązuje następująca punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, progress, większa liczba zwycięstw, wyższy RUZ.

Grupa Bursztynowa jest dla zawodników z przedziału rankingowego 1000-1600. Zawodnicy, którzy nie brali wcześniej udziału w turniejach klasyfikacyjnych legitymują się rankingiem 1000. Górna granica tej grupy to szachiści z III kategorią szachową lub II kategoria kobieca. O przydziale do grupy decyduje kategoria szach., a nie ranking ELO.

Grupa Diamentowa jest dla zawodników, których ranking PZSzach jest wyższy niż 1600. W Polskim systemie rankingowym to szachiści, którzy mają minimum II kategorię szachową lub szachistki z kategorią II+. O przydziale do grupy decyduje kategoria szachowa, a nie ranking ELO. Grupa Diamentowa zgłoszona jest do oceny rankingowej FIDE.

Przyjedź, zagraj i zostań Mistrzem Polski Przedsiębiorców w Szachach!

Harmonogram turnieju:
• 10:00-13:00 – DGCS Biznes Forum (sala 5a)
• 11:30-12:30 – rejestracja zawodników (sala główna)
• 12:45 – zamknięcie list startowych
• 13:00 – ceremonia rozpoczęcia zawodów
• prelekcja historyczna Pawła Dudzińskiego
• 18:30 – ceremonia zakończenia
• 19:00 – Polskie jadło przy grillu dla wszystkich uczestników DGCS Open 2018. Harmonogram może być zmieniony. Sędzia główny decyduje i informuje kiedy rozpocznie się kolejna runda.

Serdecznie zapraszamy!

Jak co roku ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy na: /szachy.dgcs.pl/formularz-rejestracyjny/

Zapraszamy również do obejrzenia relacji z poprzednich edycji: IX MPP w Szachach DGCS Open 2017 i DGCS Biznes Forum i VIII MPP w Szachach DGCS Open 2016.

Hotel – Restauracja „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
więcej»