W dniach 14-16 luty w Galerii Amber zrobi się romantycznie – z okazji Walentynek Galeria przygotowała dla Kaliszan specjalny Konkurs. Aby wziąć w nim udział trzeba zrobić zakupy za min. 200zł na dwóch paragonach i zarejestrować je na Stoisku Promocyjnym zlokalizowanym w okolicach sceny.

W ramach zakupów i rejestracji paragonów pierwsze 100 osób odbierze jeden z walentynkowych upominków, a są nimi: zakochane kubki, romantyczne poduchy lub koszulki „Queen&King” oraz serduszka- naklejki do głosowania podczas Finału. Teraz można już brać udział w konkursie!

Zasady są proste: uczestnik wraz ze swoją drugą połówką lub osobą bliską sercu rysuje kreatywne tło do zdjęcia na płycie kredowej – dzięki wytworom wyobraźni uczestnik może skakać po dachach lub odlatywać z pękiem balonów – wszystko dzięki perspektywie, z której zrobione zostanie zdjęcie, bowiem aparat znajdywać się będzie co najmniej dwa metry nad płytą (zdjęcia robione tą metodą noszą nazwę chalk photography).

To nie koniec! Zdjęcie zostanie wydrukowane na miejscu, wysłane e-mailem i weźmie udział w Konkursie – ostatniego dnia, czyli 16-ego lutego w piątek Jury wybierze 30 najciekawszych fotografii, z których powstanie wystawa. Każdy uczestnik Promocji może zagłosować na najbardziej kreatywną fotografię za pomocą serduszek odebranych w ramach Promocji.

Wyłonienie zwycięzcy nastąpi tego samego dnia o 19:00 – wygrywa ta fotografia, która zdobędzie najwięcej serduszkowych głosów. Jest o co walczyć, gdyż Nagrodą Główną jest Voucher na wycieczkę o wartości 1500zł – jednak to nie wszystko! Za zajęcie kolejno 2, 3, 4, i 5 miejsca Galeria Amber przewidziała także bony upominkowe o wartości 100zł do wykorzystania w dowolnym sklepie. A więc do dzieła – dosłownie i w przenośni.

Galeria Amber - ul. Górnośląska 82, Kalisz

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120