Mecenas Productions i TŻ Ostrovia S.A. przy współpracy i wsparciu partnerów oraz sponsorów organizuje pierwszą edycję JAKO DANCE FESTIVAL, która odbędzie się 7 kwietnia o godz. 19.00 w Hali Arena w Kaliszu. Gwiazdami imprezy będą zespoły Fun Factory, Łobuzy i Modern Talking reloaded.

- Jest to bardzo ważne przedsięwzięcie dla tzw. aglomeracji kalisko-ostrowskej, promujące kulturę pop, ale i sztukę nowoczesną, bo tak należy mówić dziś o laserowo-muzycznych widowiskach. Promujemy podmioty uczestniczące w wydarzeniu w takiej czy innej formie – mówi Maciej Andrzejewski z Mecenas Productions.

Festiwal łączy ideę rodzinnej imprezy z wydarzeniem na dużą skalę, a kierowanym do młodzieży, obcowaniem z widowiskiem, muzyką w mistrzowskim oraz hit-owym wykonaniu. – Festiwalem zamierzamy także wpisać się w pejzaż wydarzeń muzycznych tego regionu tak, aby stał się imprezą, przedsięwzięciem cyklicznym, a być może flagowym naszych marek – mówi Andrzejewski.

- 7 kwietna 2019 roku wydarzą się dwie ważne rzeczy. Po pierwsze nasz partner Klub TŻ Ostrovia zainauguruje w Ostrowie na swoim obiekcie jako beniaminek 1 ligi żużla. Po drugie Arena Kalisz stanie się teatrem laserów muzyki, stworzonym przez nas dla fanów – dodaje.

Na scenie pojawią się takie zespoły jak:

Fun Factory niemiecki zespół eurodance z lat 90. XX wieku, którego producentem jest Toni Cottura. Zespół jest znany z takich hitów jak „I Wanna Be With U”, „Celebration”, czy „Close To You”.
Wiecej na temat Fun Factory tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/Fun_Factory_(band)

Łobuzy polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, założony w 2015 z inicjatywy Igora Pilewicza. Wokalistą zespołu jest Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie lub wcześniej Discomił. Największe hity zespołu to „Ona czuje we mnie piniądz”, „Oczy jak pińć złoty” i „Zbuntowany Anioł”.

Modern Talking reloaded tworzą Michael Beurich i Andre Brand – osoby przypominające Thomasa Andersa i Dietera Bohlena. Modern Talking reloaded wykorzystuje nazwę oryginalnego zespołu w związku z licencją, którą do nazwy posiada wytwórnia. Na Arenie będziemy mogli usłyszeć takie hity jak „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie” czy „You Can Win If You Want”.

Wystąpi także młodzież ze Studia Wokalno-Artystycznego Piano Song w repertuarze muzyki rozrywkowej oraz Maciej Wowk – DJ, dziennikarz muzyczny – jeden z DJ’ów wielokrotnie serwujących muzę min. na Sunrise With Ekwador, Future Sound Of Egypt (Aly & Fila), Electrocity, Electronic Family-2018 .Sensation -2018,Dreamstate – 2019.

Bilety do nabycia TUTAJ.

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy 6 pojedynczych zaproszeń na to wyjątkowe widowisko. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chcesz uczestniczyć w tym Wydarzeniu?

Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres: konkurs@calisia.pl w terminie do 24 marca br. Komisja konkursowa wybierze 6 najciekawszych uzasadnień i nagrodzi biletami.

Wyniki opublikujemy w poniedziałek 25 marca po godzinie 15.

Zapraszamy do udziału w Konkursie i życzymy powodzenia!

Hala Arena Kalisz

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb 92d2e5e3 cd7c 42f2 b964 1ab8ceac5055
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
więcej»