Styczniowa edycja szkolenia okazała się sukcesem. Kompletnie nietypowa forma, łącząca szkolenie, warsztaty i sesję coachingową spotkała się z uznaniem uczestników. Tego rodzaju praktyczne przyswajanie wiedzy, kiedy rozmawia się o swoich pomysłach i buduje nowe relacje w przyjaznym gronie – pomaga w ukształtowaniu swoich pomysłów na biznes. WSZYSCY uczestnicy szkolenia zadeklarowali chęć uczestniczenia w następnych.
Szkolenie odbędzie się we wtorek 20 lutego w siedzibie portalu Calisia.pl – Al.Wolności 17a/35 (biurowiec – IV piętro windą).

Article airport2

Oto kilka opinii uczestników:
„Bardzo pomocne i motywujące spotkanie. Dobrze spędzony czas”. Maciej.
„Szkolenie pobudza kreatywność drzemiącą w każdym z uczestników”.
„Kawał wiedzy z podstaw zaistnienia jako firma w sieci, tworzenia nazw i logotypów. Polecam”
„Idealnie wyważone szkolenie pomiędzy przekazaniem wiedzy, a kreatywnym warsztatem”. Alicja
„Bardzo ciekawe szkolenie na początek (…) z pewnością pomoże uniknąć wielu błędów” Marta

Idąc za ciosem, organizatorzy, czyli zespół Calisia.pl organizuje drugą edycję tego samego szkolenia:

- Zaczynasz działalność? Masz dopiero pomysł? Prowadzisz już firmę, ale jeszcze nie zająłeś się podstawami jej marketingu i komunikacji? Chcesz pogłębić swoją wiedzę o takich podstawach?

- Zapisz się na unikalne skolenie – warsztaty z podstaw komunikacji i marketingu małych firm oraz PRZYSZŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW „Moja Pierwsza Firma – Podstawy komunikacji”.

W trakcie szkolenia dowiesz się:

Jakie znaczenie ma nazwa Twojej firmy i dlaczego warto nad nią popracować. Poznasz trzy proste zasady tworzenia oryginalnych nazw i możesz od razu wypróbować je na sobie. Zobaczysz przykłady tworzenia nazwy „od kuchni”.

Logotyp – jak oznaczają swoje firmy i marki najlepsi na świecie. Dowiesz się jakich zasad należy przestrzegać, aby Twój logotyp, zwracał uwagę wszystkich wokół. Jak rozmawiać z grafikiem, który tworzy Twój logotyp? A może warto stworzyć logotyp samemu, korzystając z DARMOWYCH rozwiązań?

Jak efektywnie (i efektownie) zaplanować swoją obecność w internecie? Jaką dobrać domenę? Jak ją kupić? Jak ją utrzymywać na serwerach? Poznasz przykłady niepozornych domen, które zrobiły światową karierę. Dowiesz się wszystkich podstawowych rzeczy o obecności w internecie, o które zawsze chciałeś się zapytać.

Sądzisz, że wystarczy mieć profil na facebook i to załatwia całą Twoją obecność w Internecie? Otóż NIE. Dowiesz się dlaczego profil facebook jest tylko częścią Twojej komunikacji w sieci. Poznasz nowe metody komunikowania się z dużymi grupami ludzi przez Internet. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w mediach społecznościowych, o których być może nie miałeś pojęcia.

Jak skutecznie chronić swoją nazwę/logotyp. Jak można oszczędzić 600 zł na takiej ochronie. Otrzymasz konkretne instrukcje, które pozwolą Ci oszczędzić CO NAJMNIEJ 600 zł na procesie ochrony Twojego znaku.

Poznasz trzy podstawowe punkty związane z Twoją firmą, której nie ma większość początkujących. Jednocześnie, te same trzy rzeczy mają wszystkie największe firmy, odnoszące sukces. Nauczysz się jak te trzy punkty w prosty sposób formułować i zyskujesz od razu na początku przewagę. Co więcej, w części warsztatowej stworzysz te punkty samemu!

Dodatkowo, poznasz inne osoby zainteresowane jak Ty, rozwojem i być może przy tej okazji nawiążesz pierwsze relacje biznesowe?

Szkolenie prowadzi Jacek Magnuszewski – „zawodowy pomysłodawca”, który mieszkał i pracował w UK, USA, Japonii, którego firma stworzyła wiele logotypów i pomaga budować marki i produkty, który na co dzień jest konsultantem i doradcą na poziomie międzynarodowym. Właściciel odnoszących niezaprzeczalny sukces portali internetowych – w tym portalu, który właśnie czytasz – Calisia.pl, podróżnik, stawiający na rozwój jednostek. Jacek nie przedstawia teoretycznych zarysów, tylko wiedzę i praktyczne umiejętności „hands on”. Poza umiejętnościami, zaraża wręcz optymizmem i energią.

Tego typu inspiracyjne szkolenia, zwłaszcza połączone z warsztatami zazwyczaj bywają drogie, w przypadku pierwszej jego emisji, cena wynosi TYLKO 199 zł brutto. To niewiele za solidną porcję praktycznej wiedzy, którą możesz zacząć stosować NATYCHMIAST. Utrzymujemy tą cenę również i w drugiej edycji.

Szkolenie – warsztat odbędzie się w kameralnej grupie umożliwiającej bezpośredni kontakt z prowadzącym i swobodną atmosferę.

Właśnie z racji na małe grupy, warto zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu – warsztacie już dzisiaj. Miejsce: sala szkoleniowa Business Airport Calisia.pl w Alei Wolności 17a/36.
Data: 20 lutego 2018

Start: godzina 16:00
Przewidywany koniec: 20:00

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, ciasteczka oraz materiały drukowane; uczestnicy otrzymają także stosowny certyfikat udziału w szkoleniu. Garnitury lub żakiety nie są wymagane.

Zgłoszenia na szkolenie TUTAJZAREZERWUJ MIEJSCE

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona! Miejsce zostaje zarezerwowane po dokonaniu płatności za szkolenie.
Szkolenie inauguruje nowy projekt rozwijany przez Calisia.pl – Business Airport Calisia.pl, o którym usłyszycie już niebawem.

Zobacz także
Thumb 771508.1
Babskie spotkanie z nowym filmem Mamma Mia
Thumb 29496934 2386774341348273 7190695997978273841 n
Wokalista Czarno-Czarnych wystąpi na kaliskim rynku
Thumb article img 0585
Dziś rusza święto koszykówki na Polach Marsowych...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120